Zamknij

Joanna Krupa ostro atakuje celebrytów. "Mają krew na rękach"

Maciej Friedrich
22.10.2019 13:02
Joanna Krupa ostro atakuje celebrytów. "Mają krew na rękach"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Joanna Krupa znana jest z walki o prawa zwierząt. Gwiazda "Top Model" w wywiadzie mocno skrytykowała celebrytów, którzy używają kosmetyków testowanych na zwierzętach. Padły ostre słowa, modelka miała nawet stwierdzić, że koledzy i koleżanki z show-biznesu "mają krew na rękach".

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, którą widzowie doskonale kojarzą z programu "Top Model". Choć gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, nadal jest aktywna w mediach i chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z portalem Pudelek "Dżoana" wypowiedziała się na temat kosmetyków testowanych na zwierzętach. Krupa od lat znana jest z walki o prawa zwierząt, współpracuje między innymi z międzynarodową organizacją PETA.

Joanna Krupa krytykuje celebrytów. Chodzi o kosmetyki testowane na zwierzętach

W rozmowie z portalem Joanna Krupa jednoznacznie skrytykowała gwiazdy, które promują kosmetyki testowane na zwierzętach. Modelka nie przebierała w słowach.

- Bardzo mi przykro, że w dzisiejszych czasach, gdy świadomość ludzi jest tak duża, gwiazdy jeszcze dokładają cegiełkę i przykładają się do torturowania zwierząt, reklamując kosmetyki testowane na zwierzętach. Jest to smutne, że ludzie są tak pazerni na pieniądze kosztem bezbronnych małpek, zajączków, kotków (...) Gdyby każda gwiazda zaczęła odmawiać reklamowania tych kosmetyków, może firmy zaczęłyby coś z tym robić, a tak widzą, że jest na to przyzwolenie i nie zaprzestają tych okrucieństw. A faktem jest, że gwiazdy muszą mieć świadomość, że mają krew tych zwierząt na rękach! - ostro komentowała sytuację gwiazda "Top Model".

 Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Gwiazda "Top Model" nie oszczędzała [WIDEO] 

Joanna stwierdziła również, że w Polsce świadomość cierpienia zwierząt jest o wiele mniejsza, niż w Stanach Zjednoczonych.

- Od stycznia 2020 w Kalifornii będzie zakaz sprzedaży kosmetyków testowanych na zwierzętach. Widać, że w USA ludzie coraz bardziej walczą, by firmy zaprzestały testów. Gdyby cały świat miał takie podejście, to te firmy nie miałyby innego wyjścia i by natychmiast te wszystkie reguły zmieniły! Jakim trzeba być człowiekiem, żeby brać pieniądze okupione krwią biednego zwierzątka? Jak celebryci mogą nie zdawać sobie sprawy, że obserwują ich młodzi ludzie, dla których są autorytetem. Zamiast pokazywać dobre rzeczy, dają przyzwolenie na tortury! - grzmiała modelka.

 Joanna Krupa nago w ciąży. Pokazała odważne zdjęcie

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF