Zamknij

Joanna Krupa będzie sądzić się z byłym mężem o psy?

Redakcja
03.10.2018 12:10
Joanna Krupa będzie sądzić się z byłym mężem o psy?
fot. Instagram:@joannakrupa

Modelka Joanna Krupa, znana widzom z roli jurorki w „Top Model”, w 2017 roku rozwiodła się z biznesmenem Romainem Zago. Para do tej pory żyła w przyjaźni, jednak wiele wskazuje na to, że byli małżonkowie popadli w konflikt, który zakończy się w sądzie. Zago chce odebrać Joannie ukochane psy.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych na świecie polskich modelek. W 2007 roku znalazła się w zestawieniu 25 najbardziej seksownych kobiet świata magazynu „Playboy”, współpracuje z największymi światowymi markami oraz magazynami modowymi. Polscy widzowie mogą oglądać ją w roli jurorki programu „Top Model”. Prywatnie Krupa od lipca 2018 roku jest żoną Douglasa Nunesa, przedsiębiorcy zajmującego się produkcją filmów animowanych. Para wzięła ślub cywilny w tajemnicy, natomiast 4 sierpnia przysięgli sobie przed ołtarzem. To drugie małżeństwo Joanny, wcześniej była w związku z biznesmenem Romainem Zago. Para rozwiodła się w lipcu 2017 roku. Byli małżonkowie żyli w przyjaźni, Krupa sprzedała nawet Douglasowi swoją willę w Los Angeles. Wszystko jednak wskazuje na to, że przed nimi konflikt i spotkanie w sądzie.

Joanna Krupa spotka się z byłym mężem w sądzie?

Jak podaje „Fakt”, byłych małżonków poróżniła kwestia psów, które razem hodowali. Zago uważa, że część z nich powinna mieszkać u niego.

– Romain stwierdził, że część z szóstki ich psów powinna teraz zamieszkać z nim. Wcześniej mieszkał w Miami, więc to było trudne. Teraz, skoro ma dom obok Joanny, nie stanowi to problemu, a Joanna mogłaby je odwiedzać – donosi informator dziennika.

Joanna, która znana jest z miłości do zwierząt, z pewnością nie zgodzi się na takie rozwiązanie. Wygląda na to, że byli partnerzy nie dojdą w tej kwestii do porozumienia.

– Joanna nie chce się na to zgodzić i straszy Romaina sądem. On nic sobie z tego nie robi i gotów jest walczyć – donosi „Fakt”.

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, czy któraś ze stron konfliktu rzeczywiście weszła na drogę sądową.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF