Zamknij

Joanna Krupa bez makijażu i sztucznych rzęs. Gwiazda "Top Model" w naturalnej wersji [FOTO]

30.11.2020 15:47
Joanna Krupa
fot. Tricolors/ East News

Joanna Krupa dzieli swój czas między Los Angeles i Warszawą. Gwiazda odkąd została mamą, jest jeszcze bardziej zabiegana. Chętniej pokazuje się też bez makijażu i sztucznych rzęs. Na ostatnich zdjęciach z córeczką zaprezentowała się w bardzo naturalnej wersji.

Joanna Krupa z powodzeniem łączy obowiązki mamy z tymi zawodowymi. Czas dzieli między Warszawą i Los Angeles, w którym na co dzień mieszka. Gdy nie pracuje, każdą wolną chwilę spędza ze swoją córeczką - Ashą Leigh.

Zobacz też: Amerykańskie powiedzonka Krupy to ustawka? Ralph Kamiński chyba zdradził za dużo... [FOTO]

Joanna Krupa bez makijażu i sztucznych rzęs. Jak wygląda?

Gwiazda odkąd została mamą, częściej pozwala sobie na swobodniejszy look, rezygnuje z makijażu oraz sztucznych rzęs. Widać to na fotografiach opublikowanych na Insta Stories, na których pozuje razem z córeczką w Miami.

Choć oczywiście bez makijażu Joanna wygląda pięknie, na najnowszych zdjęciach ciężko rozpoznać w niej seksbombę, a raczej dziewczynę z sąsiedztwa.

Joanna Krupa dwa lata temu wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, którego poznała na spacerze w parku, gdy spacerowała z psami. Ukochany Krupy ma własną firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane.  W listopadzie ubiegłego roku para po raz pierwszy przywitała na świecie córeczkę Ashę Leigh.

Joanna Krupa
fot. Instagram.com/ Joanna Krupa

RadioZet.pl