Zamknij

Joanna Krupa bez makijażu. Mąż gwiazdy pokazał jej naturalne zdjęcie [FOTO]

14.09.2020 14:51
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Krupa chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia w eleganckich stylizacjach i dopracowanym makijażu. Z kolei mąż gwiazdy Douglas Nunes uwiecznił ją ostatnio na domowym zdjęciu, na którym modelka pozuje w domowych ciuchach i bez grama makijażu. Jak wygląda?

Joanna Krupa rzadko publikuje w sieci zdjęcia bez makijażu. Douglas Nunes, mąż modelki, pokazał ukochaną w naturalnej odsłonie i opublikował na swoim profilu fotografię, na której Joanna nie ma grama makijażu i pozuje w domowych ubraniach. Zdjęcie Joanny przytulającej się z psem, rozczuliło jej fanów. "Ale uroczo", "najlepsze zdjęcie", "słodko" - komentowali zdjęcie fani na profilu Douglasa Nunesa.

Joanna Krupa na zdjęciu bez makijażu. Mąż gwiazdy "Top Model" pokazał naturalne zdjęcie

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Wcześniej gwiazda TVN wzięła ślub cywilny z ukochanym w USA. Na polskim weselu wśród zaproszonych  gości można było dostrzec m.in. Joannę Jabłczyńską i Dawida Wolińskiego.

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w Los Angeles, podczas spaceru z psami. Douglas Nunes jest producentem filmowym oraz biznesmenem, który podobnie jak jego ukochana, kocha zwierzęta. Para doczekała się córeczki Ashy Leigh. Dziewczynka przyszła na świat w listopadzie 2019 roku.

Posłuchaj podcastu