Zamknij

Joanna Krupa broni Kingi Rusin. Mocne słowa modelki: "Jest mi przykro"

Patrycja Chudolińska
14.02.2020 08:58
Joanna Krupa Kinga Rusin
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kinga Rusin jest w ostatnim czasie jednym z najgłośniejszych nazwisk polskiego show-biznesu. Dziennikarka wybrała się po Oscarach na zamkniętą imprezę z hollywoodzkimi gwiazdami, a następnie zdała obszerną relację z wydarzenia.

Joanna Krupa broni Kingi Rusin

Kinga Rusin nie znika z nagłówków. Zdjęcie dziennikarki z odchudzoną Adele i jego obszerny opis okazały się dla internautów dobrym powodem do żartów i tworzenia zabawnych memów. Choć prezenterka "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że sama jest rozbawiona tworzonymi grafikami, zarchiwizowała oryginalne zdjęcie. Teraz w obronie przyjaciółki stanęła modelka Joanna Krupa.

- Kochani, postanowiłam zabrać głos w sprawie mojej koleżanki Kingi. Nie ukrywam, że przykro mi jest, jak widzę, jaka posypała się fala prześmiewczych komentarzy wśród ludzi, mediów, a co najśmieszniejsze, wśród polskich gwiazd. Prawda jest taka, że eventy w USA wyglądają nieco inaczej, niż w Polsce. Na prywatną imprezę po Oscarach bardzo trudno jest się dostać. Ciekawe, kto jeszcze dostał zaproszenie, skoro Krytykuje Kingę, która chciała podzielić się wszystkim ze swoimi fanami. Mało kto ma możliwość, żeby zobaczyć to od środka - napisała w oświadczeniu na Instagramie.

Joanna Krupa
fot. Instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa wbija szpilę Dodzie i Małgorzacie Rozenek-Majdan?

Memy i przeróbki zdjęcia Kingi Rusin udostępniają nie tylko internauci i fani, ale także inne gwiazdy. Żartobliwy post napisały m.in. Katarzyna Nosowska, Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Rozmowa ze stewardesą była przepustką do miłej konwersacji ze stewardem. A później już było totalne szaleństwo! Steward uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), jedna z pań siedzących obok, patrząc na mój strój we flagę amerykańską, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiła (miała na sobie ciemnogranatowym welurowy dres), z pewnym panem tańczyłam przez chwilę za rękę (taka była konwencja, a ja siedziałam obok). Otoczony wianuszkiem stewardes Pysiula posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z pewnym panem - parodiowała Kingę pod zdjęciem z samolotu Małgosia Rozenek.

Joanna Krupa w oświadczeniu zaznacza, że niewiele gwiazd tak naprawdę zdobyło podobne zaproszenie na ekskluzywną imprezę.

- Wszystkie gwiazdy, które wyśmiewają i krytykują, niech załatwią sobie zaproszenie i jestem ciekawa, jak oni by się zachowali - zakończyła oburzona.

Zgadzacie się z Joanną Krupą?

Zagłosuj

Obserwujesz Joannę Krupę na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh