Zamknij

Joanna Krupa ćwiczy w zaawansowanej ciąży. Zabawne wideo podbija Instagram

Judyta Wanicka
23.09.2019 17:11
Joanna Krupa
fot. TRICOLOR/EASTNEWS

Joanna Krupa opublikowała filmik, w który pokazuje, jak ćwiczy w ciąży. Modelka kręci biodrami i żartuje do męża: Jestem seksi i wiem o tym!. Wideo Joanny Krupy rozbawiło fanów na Intagramie.

Joanna Krupa jest już ósmym miesiącu ciąży i niedługo powita na świecie córkę Sophie Grace. Będzie to pierwsze dziecko gwiazdy i jej drugiego męża Douglasa Nunesa. Do rozwiązania zostało niewiele czasu, dlatego przyszła mama dopina ostatnie kwestie związane z porodem. Znajduje jednak czas, by trochę się poruszać. Modelka opublikowała zabawne wideo, w którym pokazuje, jak jak ćwiczy w ciąży.

Joanna Krupa ćwiczy w ósmym miesiącu ciąży

Szefowa "Top Model" do końca stara się utrzymać zgrabną sylwetkę. Dba nie tylko o zdrową dietę, ale także, w miarę możliwości, wykonuje ćwiczenia gimnastyczne. Na jej Instagramie pojawiło się zabawne wideo z domowego treningu. Nagrał je mąż modelki, Douglas Nunes. Na filmiku widzimy, jak Joanna Krupa bez makijażu i w domowych szortach kręci biodrami oraz wygina się w przód i w tył. Przy tak dużym brzuszku ruch sprawia już niemałe trudności, co zresztą widać po strudzonej minie Joanny. Mimo to gwiazda umiała znaleźć do siebie dystans.

Jestem seksi i wiem o tym! - żartuje po angielsku do męża.

Zawsze mogę liczyć na swojego mężusia, który potrafi mnie uchwycić w najpiękniejszych i najbardziej seksownych chwilach mojego życia. Życie jest za krótkie, aby się trochę z siebie nie pośmiać - skomentowała wideo Joanna Krupa.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Gwiazda „Top Model” już zaczęła odliczać dni do porodu. Dzięki zdjęciom, które regularnie pojawiają się na jej Instagramie, można się dowiedzieć, że Joanna Krupa jest obecnie w 33. tygodniu ciąży. To oznacza, że gwiazda wkroczyła w ósmy miesiąc. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dziecko Joanny Krupy przyjdzie na świat już za siedem tygodni. Modelka nie zdradza, na kiedy dokładnie ma wyznaczony termin porodu, ale można się spodziewać, że rozwiązanie nastąpi już w listopadzie. Szefowa „Top Model” najprawdopodobniej urodzi w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka na co dzień. Wiadomo, że w najtrudniejszych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie ukochanego Douglasa Nunesa. Joanna wyznała, że mąż będzie towarzyszył jej podczas porodu.

RadioZET.pl/jw