Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Krupa i Douglas Nunes: pierwszy kryzys małżeński w kilka tygodni po ślubie

28.09.2018 15:14

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się zaledwie kilka tygodni temu. Media już donoszą o pierwszym kryzysie małżeńskim. Podobno Nunes sądził, że po ślubie Joasia się zmieni. O co dokładnie chodzi?

Joanna Krupa fot. Instagram

Na początku sierpnia Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Krakowie, a udział w niej wzięli najbliżsi pary. Od zaślubin minęły więc niespełna dwa miesiące, a tymczasem media donoszą, że w małżeństwie pojawił się pierwszy kryzys. Jak poinformował „Fakt”, mąż modelki nie tak wyobrażał sobie życie po ślubie. Zdawało mu się, że Joanna będzie bardziej zainteresowana domowym ogniskiem, tymczasem ona ani myśli zwalniać tempa w pracy.

„Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca” – zdradza „Faktowi” znajoma modelki. Podobno Krupa i Nunes nie mają dla siebie czasu i wciąż się mijają. „Ona nagrywa »Top Model«, ma liczne sesje zdjęciowe, a Douglas czuje się pomijany” – dodaje źródło.

Wygląda na to, że nie tak to miało wyglądać. Okazuje się, że dotąd przez pracę Krupy małżonkowie nie mieli nawet czasu na podróż poślubną. Nunes jest tym coraz bardziej sfrustrowany i powiedział Joannie, że musi przemyśleć, co jest dla niej najważniejsze, jeśli mają być razem.

No cóż, brzmi to całkiem groźnie, ale na razie Douglas chyba jeszcze nie postawił sprawy na ostrzu noża.

RadioZET.pl/SA

Oceń