Zamknij

Top Model: "Dukanie z promptera nie wystarczy". Konflikt Krupy i Pisarek przybiera na sile

27.11.2020 15:32
Joanna Krupa i Karolina Pisarek
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa pokłóciła się na łamach mediów z byłą menadżerką, która obecnie reprezentuje Karolinę Pisarek. Młodsza koleżanka nie dorasta szefowej jury do pięt? Przedstawicielka Pisarek odpowiada Krupie. 

W środę Joanna Krupa zakończyła 9. sezon programu "Top Model". W tej edycji przyszło jej pracować z byłą uczestniczką show, Karoliną Pisarek. Współpraca miała układać się gładko: Krupa tradycyjnie miała być gospodynią programu, a Pisarek - prowadzić relację na Playerze. Tymczasem już podczas pierwszych zdjęć doszło do zgrzytu. Joannie miało nie spodobać się zachowanie młodszej koleżanki, która podobno szarogęsiła się na planie jakby był szefową show. Choć w trakcie "Top Model" gwiazdy starały się nie wchodzić sobie w drogę, po finale doszło do zwarcia Krupy z menadżerką Pisarek, która kiedyś reprezentowała interesy Joanny. 

Karolina Pisarek była uczestniczką 5. edycji "Top Model". Udało jej się dotrzeć do finału, ale ostatecznie przegrała w Radkiem Pestką. Aspirującej modelce udało się jednak zaistnieć w branży. Niedawno modelka podpisała lukratywny kontrakt z popularną marką obuwniczą. Wcześniej zwyciężyła w drugiej edycji "Ameryki Express". W 2020 roku wróciła do "Top Model", tym razem jako prowadząca relacje zza kulis, które można było śledzić na internetowej platformie TVN. 

Amerykańskie powiedzonka Krupy to ustawka? Ralph Kamiński chyba zdradził za dużo... [FOTO]

Top Model: Krupa i Pisarek w konflikcie? Agentka ostro do szefowej jury

Po środowym finale "Top Model 9" Joanna Krupa, zapytana przez Pudelka o rzekomy konflikt z Karoliną Pisarek, odparła:

Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping-pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek!

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Głos zabrała agentka Pisarek i dawna menadżerka Krupy Małgorzata Leitner. Posypały się wióry! 

Co o promowaniu i pracy za kulisami może wiedzieć kobieta, która nawet sama siebie nie wypromowała, a która do dzisiaj odcina kupony od mojej 8-letniej pracy i poświęcenia? Hejtowanie młodszej konkurencji czy dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt - powiedziała Leitner w rozmowie z Plotkiem. 

Przedstawicielka Karoliny Pisarek podkreśliła, że do tej pory przymykała oko na zachowanie Joanny, ale dzisiaj nie zamierza siedzieć cicho w obliczu stand-up comedy season 9 w wykonaniu 40-latki - jak określiła to w wywiadzie z Plotkiem. 

Myślicie, że Joanna Krupa pokusi się o równie soczystą ripostę?