Zamknij

Joanna Krupa imprezuje w Los Angeles. Spotkała się ze znaną aktorką

Maciej Friedrich
16.01.2020 21:01
Joanna Krupa imprezuje w Los Angeles. Spotkała się ze znaną aktorką
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Krupa postanowiła na chwilę odpocząć od opieki nad córeczką. Wybrała się na spotkanie ze znaną amerykańską aktorką. Przyłapana przez fotoreporterów modelka nie kryła dobrego humoru. 

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która z powodzeniem rozwinęła karierę w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiana przez widzów jurorka "Top Model" w ostatnim czasie poświęciła część zawodowych obowiązków na rzecz opieki nad urodzoną na początku listopada córeczką. Mała Asha-Leigh jest oczkiem w głowie Joanny, co doskonale profil modelki na Instagramie, gdzie możemy oglądać zdjęcie pociechy, a nawet wózka córki Krupy

Polska modelka nie spędza jednak przy dziecku całej doby. Popularna mama postanowiła wybrać się do popularnej hollywoodzkiej restauracji.

Joanna Krupa imprezuje w Hollywood. Spotkała się ze znaną aktorką

Joanna Krupa została przyłapana przez fotoreporterów podczas "damskiego wypadu" do restauracji. Jak widać na zdjęciach, celebrytka tryskała dobrym humorem. Towarzyszyły jej koleżanki, wśród których pojawiła się Denise Richards, była żona Charliego Sheena.

Popularna amerykańska aktorka i modelka znana między innymi z "Dzikich żądz" i "Zabójczej piękności". Głośno było także o jej udziale w reality show "Real Housewives of Beverly Hills". Zamężna Denise wdała się w romans z koleżanką z planu, informując, że żyją z mężem w otwartym związku. Prawda okazała się jednak inna. 

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF