Zamknij

Joanna Krupa ma nowego chłopaka. Kto skradł jej serce?

Redakcja
06.06.2017 15:39
Joanna Krupa ma nowego chłopaka
fot. Instagram

W życiu Joanny Krupy sporo się pozmieniało. Wygląda na to, że polska modelka po perturbacjach w małżeństwie z Romainem Zago znalazła mężczyznę, który pozwoli jej zapomnieć o mężu.

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago od wielu miesięcy są w separacji. Po trzech latach ich małżeństwa okazało się, że Romain zainteresował się inną kobietą i postanowił odejść od modelki. Joanna bardzo przeżywała to rozstanie, ale powoli układała sobie życie na nowo. Choć nie doszło jeszcze do rozwodu, celebrytka zdecydowała się chodzić na randki i poznawać nowych mężczyzn. Teraz zagraniczne serwisy informują, że być może wreszcie trafiła na kogoś, kto bardzo przypadł jej do gustu.

"Dżoana" została sfotografowana w towarzystwie biznesmena Nico Santucciego, z którym spędziła romantyczny wieczór w restauracji. Po wyjściu z budynku para nie szczędziła sobie czułości, co od razu stało się powodem plotek o możliwym nowym związku Krupy. Joanna i Nico wyglądali na bardzo sobą zainteresowanych.

Co na to Romain? Podobno ten poszedł po rozum do głowy i postanowił walczyć o Joannę. Jak donoszą tabloidy, Zago przypomniał sobie, jak ważna była dla niego Joanna i stwierdził, że chce ją odzyskać. W planach jest romantyczna kolacja, na której zamierza błagać Krupę o wybaczenie. Zdaje się jednak, że ona może nie być już zbyt zainteresowana.

RadioZET.pl/SA