Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Krupa ma nowego chłopaka. Kto skradł jej serce?

06.06.2017 15:39

W życiu Joanny Krupy sporo się pozmieniało. Wygląda na to, że polska modelka po perturbacjach w małżeństwie z Romainem Zago znalazła mężczyznę, który pozwoli jej zapomnieć o mężu.

Joanna Krupa ma nowego chłopaka fot. Instagram

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago od wielu miesięcy są w separacji. Po trzech latach ich małżeństwa okazało się, że Romain zainteresował się inną kobietą i postanowił odejść od modelki. Joanna bardzo przeżywała to rozstanie, ale powoli układała sobie życie na nowo. Choć nie doszło jeszcze do rozwodu, celebrytka zdecydowała się chodzić na randki i poznawać nowych mężczyzn. Teraz zagraniczne serwisy informują, że być może wreszcie trafiła na kogoś, kto bardzo przypadł jej do gustu.

"Dżoana" została sfotografowana w towarzystwie biznesmena Nico Santucciego, z którym spędziła romantyczny wieczór w restauracji. Po wyjściu z budynku para nie szczędziła sobie czułości, co od razu stało się powodem plotek o możliwym nowym związku Krupy. Joanna i Nico wyglądali na bardzo sobą zainteresowanych.

Co na to Romain? Podobno ten poszedł po rozum do głowy i postanowił walczyć o Joannę. Jak donoszą tabloidy, Zago przypomniał sobie, jak ważna była dla niego Joanna i stwierdził, że chce ją odzyskać. W planach jest romantyczna kolacja, na której zamierza błagać Krupę o wybaczenie. Zdaje się jednak, że ona może nie być już zbyt zainteresowana.

RadioZET.pl/SA

Oceń