Zamknij

Joanna Krupa ma sobowtórkę. Są identyczne? [FOTO]

22.10.2021 16:19
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zrobiła karierę w Stanach Zjednoczonych. Niewielu fanów wiedziało, że modelka ma sobowtórkę, którą część internautów uznała za niemal identyczną. 

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, której popularność wykracza daleko poza granice naszego kraju. Karierę rozpoczęła w reality show "Zostań laską Snoop Doga", szybko jednak zyskała popularność jako modelka, współpracując z najbardziej prestiżowymi światowymi markami i pozując dla poczytnych magazynów, jest jedną z dwóch Polek w historii, które pojawiły się nago w magazynie "Treats!". Z kolei "Maxim" kilka razy umieszczał ją na liście najgorętszych kobiet świata. Jednak krajowi widzowie najmocniej kojarzą popularną "Dżoanę" z programu "Top Model", którego gwiazdą jest od 2010 roku.

Krupa zyskała ogromną sympatię widzów i stała się jedną z czołowych celebrytek. Nie może także narzekać na brak popularności w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,7 miliona użytkowników. Nie jest tajemnicą, że fani podziwiają urodę i nienaganną sylwetkę Joanny, która w 2019 roku została mamą, ale błyskawicznie wróciła do formy. Z pewnością ucieszy ich fakt, że modelka ma sobowtóra, kobietę, która zdaniem wielu osób jest niemal identyczna.

Joanna Krupa ma sobowtórkę. Kim jest Karolina Podyma?

42-letnia Joanna Krupa nadal onieśmiela urodą i formą fizyczną, jednak okazuje się, że na rynku doskonale radzi sobie modelka uważana za niemal sobowtóra gwiazdy "Top Model". Chodzi o Karolinę Podymę, znaną z kontrowersyjnego show "Wild life". W rozmowie z "Super Expressem" Podyma przyznała, że często słyszy o podobieństwie do Krupy.

- Często słyszę, że przypominam Dżołanę. Ja może nie widzę tego podobieństwa, ale faktycznie, słyszę to. I to od obcych ludzi. Te porównania to oczywiście dla mnie komplement (...). Na razie nie korzystałam z tego podobieństwa do Joanny Krupy, ale chętnie bym z panią Joasią wystąpiła w jakiejś reklamie albo wspólnym programie - stwierdziła.

Podyma nie ukrywa, że nie ma nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej.

- Generalnie do medycyny estetycznej mam pozytywny stosunek. Ja korzystam. Jeśli chodzi o operacje, to miałam dużo, ale nie plastycznych. Ale wszystko przede mną - podsumowała.

Czy waszym zdaniem modelki rzeczywiście są do siebie podobne?