Zamknij

Joanna Krupa miała wypadek w centrum Warszawy. Ciężarówka zepchnęła jej auto

Redakcja
08.06.2018 15:28
Joanna Krupa
fot. Instagram

Joanna Krupa miała wypadek. Ciężarówka zepchnęła jej auto, którym podróżowała wraz z menedżerką, na pobocze. Do zdarzenia doszło w centrum Warszawy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje „Wprost”, do wypadku Joanny Krupy doszło na ulicy Lecha Kaczyńskiego, a sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Samochód ciężarowy zjechał z równoległego pasa i zepchnął na pobocze auto marki Lexus, którym poruszała się Joanna Krupa i jej menadżerka – Justyna Bulińska. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

– Wyglądało to bardzo groźnie, ale na szczęście jechałyśmy wolno. Kierowca tira nie widział nas i zmieniając pas, wjechał w nasz samochód – powiedziała Bulińska. Niestety auto celebrytki zostało całkowicie zniszczone.

Modelka, by uspokoić swoich fanów, od razu opublikowała w sieci zdjęcie ze zdarzenia. Na fotce pozuje z policjantami. Jak twierdzi, oni też wspierają jej akcję CHWDP.

– Kochani, dziękuje za miłe słowa wsparcia, na szczęście nic mi się nie stało, dzięki przemiłym Panom Policjantom akcja sprawnie się zakończyła – napisała.

Trzeba przyznać, że Joanna Krupa miała wiele szczęścia.

RadioZET.pl/Wprost/SA