Zamknij

Joanna Krupa na zdjęciu z czasu ciąży. Zmysłowe ujęcie w pełnym negliżu

28.07.2020 16:33
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa przyjęła instagramowe "wyzwanie", polegające na opublikowaniu czarno-białego zdjęcia, w geście "siostrzanego wsparcia" dla innych kobiet. Gwiazda zaskoczyła fotką z sesji ciążowej. Uwagę zwraca jednak to, że jest w całkowitym negliżu.

Joanna Krupa przy okazji udziału w wiralowej akcji #womansupportingwoman opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Fotka przedstawia modelkę w już zaawansowanej ciąży, ale uwagę najbardziej przykuwa to, że Krupa jest całkiem naga. Zmysłową sesję Joanny polubiło już ponad 40 tysięcy fanów.

Joanna Krupa w seksownej ciążowej sesji

Wygląda na to, że coraz więcej gwiazd decyduje się na uwiecznienie swojej ciąży w jak najbardziej oryginalnych ujęciach. Niedawno uwagę przykuła sesja Lary Gessler, która nie dość, że pozowała w negliżu, to jeszcze sesja ta odbywała się niemal w centrum Warszawy. Joanna Krupa również zdecydowała się na rozbierane ujęcia, a jednym z nich chwaliła się już wcześniej. Tym razem zaprezentowała nieco inne ujęcie, choć nadal bardzo seksowne.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci doceniają piękno kobiecego ciała w ciąży. Co ciekawe, pojawiły się nawet pytania czy to druga ciąża, jednak to z pewnością część sesji z ciąży z Ashą.

Wyzwanie #womansupportingwoman przyjęło już bardzo wiele gwiazd. Co prawda nie wiadomo dokładnie, jaka jest jego geneza, ale od kilku dni szerzy się w sieci. Poza Joanną Krupą przyjęła je także m.in. Joanna Moro.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS