Zamknij

Joanna Krupa na zdjęciu z zamierzchłych czasów

Redakcja
25.07.2018 09:08
Joanna Krupa
fot. Instagram

Joanna Krupa pokazała w sieci swoje niepublikowane wcześniej zdjęcia z dawnych czasów. Gwiazda bardzo się zmieniła. Trudno wręcz poznać, że to ona – i chodzi nie tylko o wiek.

Joanna Krupa pochwaliła się fanom swoimi starymi, a nawet bardzo starymi fotkami. Jedno pochodzi z czasów, kiedy była jeszcze dzieckiem, a drugie, kiedy dopiero zaczynała swoją karierę. Od tamtej pory zmieniła się nie do poznania – i nie mamy na myśli tylko upływ lat, ale i... gust. W takiej sukience elegancka Krupa dziś nigdzie by się nie pojawiła.

Oto Joanna Krupa z rodzicami jako mała, krótkowłosa jeszcze dziewczynka. Czy ktoś mógł wtedy przewidzieć, że zyska taką sławę?

1

Jeszcze więcej uwagi internautów zwróciła druga fotka – nieco nowsza, choć też sprzed wielu lat – co widać choćby po stylu sukienki. Na nasze oko to jakaś połowa lat 90. Krupa sama zauważa chyba kicz swojego ubioru, o czym świadczyć może komentarz: „O czym ja myślałam?” i dodana emotka przerażenia. Jest aż tak źle?

2

Rzeczywiście Joanna krupa bardzo się zmieniła. Czy to tylko upływ czasu? Patrząc na zdjęcia z wczesnego okresu jej kariery i te dziś, trudno nie zauważać wyraźnych różnic w rysach twarzy. Joanna utrzymuje jednak, że jedynym zabiegiem, który zmienił jej ciało, było powiększenie piersi.

RadioZET.pl/SA