Zamknij

Joanna Krupa nie pozwoli córce jeść mięsa. Mała Asha-Leigh będzie wegetarianką

Patrycja Chudolińska
02.03.2020 10:36
Joanna Krupa
fot. Instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa to nie tylko znana modelka, ale również aktywistka i obrończyni praw zwierząt. Prowadząca "Top Model" niedawno została mamą. Teraz zdradziła, że jej córka nie będzie jadła mięsa. Decyzja zaskoczyła fanów gwiazdy.

Joanna Krupa broni praw zwierząt

Joanna Krupa od wielu lat pokazuje, że prawa zwierząt nie są jej obojętne. Modelka angażowała się m.in. w kampanie, które miały zniechęcić ludzi do kupowania naturalnych futer. Jest również zwolenniczką hasła: "Nie kupuj, adoptuj", a większość jej psiaków pochodzi z adopcji.

Joanna Krupa zawsze staje w obronie zwierząt, nawet wtedy, gdy grozi to skandalem. Modelka od lat jest zadeklarowaną wegetarianką. Okazuje się, że jej 4-miesięczna córka również będzie na diecie "wege".

Córka Joanny Krupy będzie wegetarianką

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes, powitali swoją pierwszą córeczkę w listopadzie 2019 roku. Mała Asha-Leigh jest teraz oczkiem w głowie modelki i jej ukochanego. Rodzice przykuwają sporą uwagę do wychowania dziewczynki. Okazuje się, że wybrali dla malutkiej specjalną dietę.

- Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi. Kochaj wszystkie zwierzęta. Dawanie dzieciom dobrego przykładu od samego początku jest kluczem do tego, aby mogły być kochającymi i współczującymi istotami ludzkimi - napisała pod zdjęciem na Instagramie Joanna Krupa.

Jeden z fanów dopytał, czy to oznacza, że Asha-Leigh będzie wegetarianką.

- Oczywiście. A kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje. Do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje - zapewniła mama.

Fani są zaskoczeni jej decyzją, jednak w większości pozytywnie reagują na deklarację modelki. O ile póki co Joasia nie pozwoli córce jeść mięsa, o tyle później, gdy Asha-Leigh dorośnie, będzie mogła sama podjąć decyzję. Zgadzacie się z takim doborem diety dla dziecka?

Zagłosuj

Jesz mięso?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh