Zamknij

Joanna Krupa niezadowolona z figury po ciąży. Ile przytyła gwiazda "Top Model"?

Judyta Wanicka
23.01.2020 12:28
Joanna Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa przytyła w ciąży. Szefowa "Top Model" wyznała na Instagramie, że usiłuje wrócić do dawnej sylwetki. Nie przypuszczała, że odchudzanie po ciąży będzie przebiegało tak opornie.

Joanna Krupa w listopadzie urodziła pierwsze dziecko. Asha-Leigh Presley Nunes – bo tak brzmi pełne imię i nazwisko córki Joanny Krupy, przyszła na świat w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Gospodyni „Top Model” wydała na szpital fortunę. Nie oszczędzała również na wyposażeniu pokoju Ashy Leigh, które jest wprost bajeczne. Po 11 tygodniach od porodu Joanna Krupa zabrała się za powrót do dawnej sylwetki. Niestety zrzucanie kilogramów okazało się trudniejsze, niż przypuszczała.

Joanna Krupa- ile przytyła w ciąży?

Joanna Krupa przez całą ciążę dbała o to, by nie strać szczuplej sylwetki. Choć udało się to wyśmienicie, nie do końca jest zadowolona ze swojego wyglądu. Joanna Krupa przytyła w ciąży, o czym informowała jeszcze przed porodem. W ósmym miesiącu była cięższa o 13,6 kg. W sumie - jak poinformowała na Instagramie - przytyła około 16 kg.

40-letnia modelka walczył o to, by znowu mieć ciało jak na opublikowanym zdjęciu. Z jej opisu wywnioskować, że obecnie taka figura pozostałe tylko miłym wspomnieniem. Okazuje się jednak, że mimo starań, modelce wcale nie jest łatwo zrzucić kilogramy po ciąży.

To już 11 tygodni odkąd moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, żeby wrócić do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 6 kilogramów jest trudniej, niż myślałam – wyznała Joanna Krupa.

Pod postem gwiazdy "Top Model" pojawiło się mnóstwo komentarzy mam, które zmagają się z podobnym problemem. Padło sporo słów otuchy i rad, by gwiazda dała swojemu ciału czas na regenerację.

Spokojnie Joasiu, samo zacznie schodzić. Jeszcze będziesz piękniejsza, zobaczysz.

Będzie dobrze. Wszystko w swoim czasie. Przez 9 miesięcy ciało się zmieniało i potrzebuje co najmniej tyle by się zregenerować.

Jedyna z fanek widziała Joannę w Los Angeles i zdradza, że z jej figurą wcale nie tak źle.

Widziałam cię wczoraj wieczorem w Catch LA. Wyglądasz pięknie i wcale nie widać, by zostało ci coś jeszcze do zrzucenia - czytamy.

Joanna Krupa pokazała wózek Ashy-Leigh. Model jest zaskakująco skromny i niedrogi

Zagłosuj

Celebrytki wpędzają zywkłe mamy w kompleksy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw