Zamknij

Joanna Krupa ochrzciła córkę. "Wyjątkowy dzień naszego aniołka" [ZDJĘCIA]

Patrycja Chudolińska
24.02.2020 13:28
Joanna Krupa
fot. Instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa i Douglas Nunes powitali w listopadzie 2019 roku swoją pierwszą córeczkę. Asha-Leigh jest oczkiem w głowie modelki i jej męża. Ostatnio mała dziewczynka została ochrzczona, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Joanna Krupa ochrzciła córkę

Joanna Krupa kilka miesięcy temu została mamą. Modelka często publikuje zdjęcia swojej pierwszej pociechy na Instagramie i dzieli się z fanami wyjątkowymi przeżyciami z życia jej rodziny. Ostatnio gwiazda pochwaliła się fotografiami ze chrztu córki.

- Wyjątkowy dzień naszego aniołka. Wraz z rodzicami chrzestnymi - napisała Joanna Krupa, oznaczając chrzestnych: swoją siostrę Martę Andretti i jej męża Marco Andretti.

Zdjęcia ze chrztu Ashy-Leigh

Na opublikowanych zdjęciach, oprócz Ashy-Leigh w uroczej, białej sukience, widzimy także jej chrzestnych oraz innych członków rodziny Joanny i Douglasa. Obserwatorzy modelki są zachwyceni rodzinnymi kadrami.

- Piękna!

- Gratulujemy. Dużo miłości i Bożego błogosławieństwa.

- Ale duża dziewczynka! Czas pędzi nieubłaganie.

- Uwielbiam na Was patrzeć, jesteście tacy zadowoleni i szczęśliwi. Po Was widać, czego w życiu potrzeba, miłości, miłości i jeszcze raz miłości. Nic innego w życiu bez tego nie ma znaczenia. Oczywiście oprócz zdrowia.

- Też wczoraj chrzciłam córeczkę! Zdrówka dla Was - czytamy w komentarzach.

Podobają wam się zdjęcia z chrztu Ashy-Leigh?

RadioZET.pl/PCh