Zamknij

Joanna Krupa okradziona na lotnisku. Co straciła?

Redakcja
23.11.2018 13:38
Joanna Krupa okradziona na lotnisku. Co straciła?
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa często podróżuje między Stanami Zjednoczonymi a Polską i nigdy nie przytrafiło jej się nic złego. W czwartek, 22 listopada modelka została niestety okradziona. Z jej walizki zniknęły między innymi drogie buty i ubrania. Wartość skradzionych przedmiotów jest bardzo wysoka.

Modelka Joanna Krupa od 2010 roku jest jedną z jurorek modowego show TVN „Top Model”. Na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Joanna z oczywistych przyczyn bardzo często podróżuje samolotem, by móc łączyć nagrania z życiem osobistym. Krupa bowiem od lipca 2018 roku jest żoną biznesmena Douglasa Nunesa, za oceanem ma również swoje obowiązki zawodowe. Niestety swojego ostatniego przylotu do Polski na pewno nie zapamięta miło. Gdy w czwartek, 22 listopada odbierała na lotnisku Chopina w Warszawie swoją walizkę, ta okazała się pusta.

Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa okradziona

Z Teksasu Krupa zabrała ze sobą walizkę, w której znajdowała się kreacja i buty. Miała zamiar wystąpić w nich w najnowszym odcinku „Top Model”. Już w Warszawie okazało się, że bagaż został doszczętnie splądrowany. O nieprzyjemnym incydencie modelka poinformowała fanów na Instagramie.

– Przyleciałam właśnie do Warszawy. Otwieram swój bagaż i wszystkie moje buty są ukradzione. Zobaczcie, co mi zostawili. Tylko płaszcz. I nic więcej. Wszystko ukradzione.

Kradzież została niezwłocznie zgłoszona w lotniskowym komisariacie. Sprawa jest poważna, bo garderoba Krupy nie należała do najtańszych. Sama modelka wylicza poniesione straty na około 15-20 tysięcy dolarów, a więc dziesiątki tysięcy złotych. Sama przyznaje, że mogła zostać okradziona w każdej chwili i ciężko będzie odzyskać skradzione przedmioty.

– Leciałam z Teksasu przez Nowy Jork do Warszawy. Mogli mnie okraść jeszcze przed wylotem. Jestem w szoku, że ludzie są tacy bez serca i mogą zrobić takie świństwo tuż przed świętami. W życiu mi się to nie stało. Nie wierzę, że ludzie mogą być tak bezczelni i ohydni – żaliła się gwiazda w rozmowie z portalem Plejada.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa będzie sądzić się z byłym mężem o psy?

Bagaż Joanny Krupy
fot. Instagram:@joannakrupa

RadioZET.pl?MF