Zamknij

Joanna Krupa opublikowała intymne wideo z porodu. Tak uczciła drugie urodziny Ashy [WIDEO]

03.11.2021 12:07
Joanna Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes świętują drugie urodziny córki Ashy-Leigh. Z tej okazji szefowa "Top Model" udostępniła poruszające wideo z porodówki, na którym uwieczniono najpiękniejsze momenty ukazujące narodziny Ashy. 

Joanna Krupa zakończyła niedawno nagrywanie dziesiątego sezon programu "Top Model" i znowu może w pełni poświęcić się życiu rodzinnemu. 42-letnia szefowa jury w listopadzie 2019 roku urodziła pierwsze dziecko. Na świecie pojawiła się córka Asha-Leigh Nunes, owoc związku modelki z amerykańskim przedsiębiorcą Douglasem Nunesem. Poród odbył się w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles i podobno kosztował fortunę.

Od tamtej pory Asha jest prawdziwym oczkiem w głowie Joanny i jej męża, co zresztą widać po zawartości ich profili w social mediach. Dziewczynka regularnie pojawia się na zdjęciach i filmikach, za każdym razem kompletnie rozczulając fanów gwiazdy "Top Model". W tym roku, dokładnie 2 listopada, Asha-Leigh skończyła dwa lata. Joanna Krupa naturalnie nie omieszkała zaanonsować tej radosnej nowiny swoim obserwatorom. Specjalnie z tej okazji udostępniła na Instagramie wideo, ukazujące intymne momenty w szpitalu, gdy w towarzystwie męża i mamy rodziła córkę. 

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny córki Ashy. Pokazała wideo z porodówki 

Na Instagramie pojawiło się wideo z porodu Joanny Krupy. Widzimy w nim wzruszające chwile, począwszy od ujęć czekającej w napięciu na akcję porodową gwiazdy "Top Model", po moment, gdy maleńka Asha zostaje położona na piersi płaczącej ze szczęścia modelki. Są także kadry ukazujące maleńką Ashę w objęciach taty i babci. 

2 lata temu powitaliśmy miłość naszego życia. Wszystkiego najlepszego dla naszej największej radości w życiu - napisała Joanna Krupa. 

W komentarzach posypały się życzenia dla małej solenizantki, m.in. od Małgorzaty Rozenek i Joanny Jabłczyńskiej, która nie kryła wzruszenia filmikiem Joanny Krupy. Zobaczcie, jakie momenty utrwaliła na nagraniu szefowa jury "Top Model".

Joanna Krupa ma sobowtórkę. Są identyczne? [FOTO]