Zamknij

Joanna Krupa pije wino w ciąży? Jest odpowiedź gwiazdy „Top Model”

Maciej Friedrich
16.07.2019 12:13
Joanna Krupa pije wino w ciąży? Jest odpowiedź gwiazdy „Top Model”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W prasie pojawiły się zdjęcia Joanny Krupy, która wybrała się na kolację z ukochanym Douglasem Nunesem. Niepokój fanów wzbudził fakt, że na fotografii gwiazda ma w ręku kieliszek. Pojawiły się opinie, że modelka pije czerwone wino, będąc w ciąży. Joanna odniosła się do tych informacji w mediach społecznościowych.

Joanna Krupa to kolejna polska celebrytka, która niebawem zostanie mamą. Modelka pod koniec maja poinformowała, że spodziewa się dziecka. Od tego momentu chętnie chwali się ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych. Ciąża gwiazdy „Top Model” wzbudza również ogromne zainteresowanie prasy. Nic więc dziwnego, że wspólna kolacja, na którą Krupa wybrała się z ukochanym Douglasem Nunesem, została sfotografowana przez reporterów. Zdjęcia wywołały niemałe kontrowersje.

Joanna Krupa pije wino w ciąży?

Na zdjęciach opublikowanych przez „Fakt” widzimy Joannę i Douglasa na romantycznej kolacji. Niepokój fanów modelki wzbudził kieliszek, który dostrzegli w jej dłoniach. Rubinowy płyn, który się w nim znajdował, do złudzenia przypominał czerwone wino, którego butelka stała na restauracyjnym stole. Pojawiły się opinie, że Joanna spożywa alkohol, będąc w ciąży, co oczywiście byłoby wielce nierozsądne. Wątpliwości postanowiła rozwiać sama zainteresowana, publikując odpowiedź na zarzuty w mediach społecznościowych.

Na InstaStory Joanny Krupy pojawiło się nagranie,  na którym również spożywa rubinowy napój z kieliszka do wina. W dalszej części widzimy jednak, jak modelka pokazuje karton z sokiem z czarnej porzeczki. Jak widać, gwiazda nie ma zamiaru spożywać alkoholu w ciąży, znalazła jednak jego doskonały zamiennik. Wielbiciele Joanny mogą być spokojni.

ZOBACZ:  Joanna Krupa na zdjęciu z zamierzchłych czasów

Joanna Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa
Joanna Krupa instagram
fot. Instagram:@joannakrupa
Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF