Zamknij

Joanna Krupa po kryjomu wzięła ślub w USA? Nie było żadnych gości

Redakcja
23.07.2018 13:47
Joanna Krupa po kryjomu wzięła ślub w USA? Nie było żadnych gości
fot. EAST NEWS

Joanna Krupa niedawno chwaliła się wartym dwa miliony złotych pierścionkiem zaręczynowym. Media i fani zastanawiali się, kiedy para weźmie ślub. Tymczasem prasa donosi, że modelka i jej wybranek Douglas Nunes są już małżeństwem. Ślub mieli wziąć w tajemnicy.

Modelka i gwiazda „Top Model” Joanna Krupa ma za sobą nieudane małżeństwo z właścicielem klubu w Miami, Romainem Zago. Po rozwodzie gwiazda dość długo pozostawała samotna. W końcu jednak w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Serce Krupy skradł właściciel firmy produkującej filmy animowane Dauglas Nunes. Związek rozwijał się bardzo szybko i w marcu tego roku Joanna przyjęła pierścionek zaręczynowy wart 2 miliony złotych. Fani rozpoczęli spekulacje na temat terminu śluby, jednak sami zainteresowani wypowiadali się w tej kwestii lakonicznie. Krupa poinformowała jedynie w wywiadzie, że na ślubnym kobiercu stanie niebawem. Jak donosi magazyn „Flesz”, para jest już małżeństwem, a sam ślub odbył się w tajemnicy.

Joanna Krupa wzięła ślub w USA

Według znajomej Joanny Krupy para na początku lipca zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego w Stanach Zjednoczonych. Na uroczystości nie pojawili się żadni goście.

Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Poza nimi nie było tam nikogo więcej. Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie – opowiada znajoma modelki.

Scenariusz ślubu być może zaskoczy wielu fanów, zgadza się jednak w stu procentach z planami, o których celebrytka mówiła w wywiadzie dla stacji TVN. Opowiadała wtedy, że marzy jej się ślub w USA, a jej narzeczony chciałby, aby byli wtedy sami.

Znajoma Krupy podkreśla jednak, że świeżo upieczeni małżonkowie nie zamierzają pozostawić nowego stanu cywilnego bez celebracji. Mają przygotowywać się do organizacji wesela w Polsce, aby ich rodzina i przyjaciele mogli cieszyć się razem z nimi. Sami zainteresowani na razie nie skomentowali doniesień w żaden sposób. Modelka jednak opowiadała w wywiadach, że planuje bardzo skromne wesele.

RadioZET.pl/MF