Zamknij

Joanna Krupa pochwaliła się płaskim brzuchem 4 miesiące po porodzie. Jak to zrobiła?

Judyta Wanicka
09.03.2020 20:24
Joanna Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa już odzyskała płaski brzuch po ciąży. Gwiazda "Top Model" zaledwie cztery miesiące temu wydała na świat córkę. Dzisiaj bez kompleksów wskoczyła w bikini i pochwaliła się rewelacyjną sylwetką na Instagramie. 

Joanna Krupa w listopadzie urodziła córkę Ashę-Leigh Presley Nunes. Po 11 tygodniach od porodu modelka zabrała się za powrót do dawnej sylwetki. W jednym z postów na Instagramie poinformowała, że musi zrzucić ostatnie 6 kg, lecz nie przypuszczała, że będzie to takie trudne. Widocznie modelce udało się osiągnąć upragniony cel, bo parę tygodni później pochwaliła się zgrabną sylwetką na Instagramie. 

Joanna Krupa odzyskała płaski brzuch po ciąży

Ciąża dość łagodnie obeszła się z ciałem Joanny Krupy, co można zauważyć na jej najnowszym zdjęciu w bikini. Szefowa "Top Model" narzekała wprawdzie, że w trakcie ciąży przybrała na wadze 16 kg, ale cztery miesiące po porodzie po dodatkowych kilogramach praktycznie nie ma już śladu. Gwiazda znowu może cieszyć się płaskim brzuchem. Jak tego dokonała w tak krótkim czasie? Okazuje się, że oprócz intensywnych ćwiczeń modelce pomógł drenaż limfatyczny.

4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że widać światełko w tunelu i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. Po 5 tygodniach zmagań, aby pozbyć się pociążowego brzucha, oraz drenażu limfatycznym w końcu mogłam wskoczyć w stare bikini. Mówiąc szczerze, ćwiczenia i dieta to klucz do sukcesu, ale dwie sesje brazylijskiego masażu limfatycznego po prostu zdziałały cuda. To prawdziwe błogosławieństwo! - napisała zachwycona Joanna Krupa. Wkrótce opublikuję zdjęcia przed i po i was zaskoczę! Jeszcze 4 kg do zrzucenia - dodała. 

Zagłosuj

Celebrytki wpędzają zwykłe mamy w kompleksy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw