Zamknij

Joanna Krupa pokazała archiwalne zdjęcia z siostrą. "Dla mnie zawsze będziesz małą dziewczynką"

Sylwia Wamej
12.05.2020 11:34
Joanna Krupa i Marta Krupa
fot. Piotr Wygoda/ East News

Joanna Krupa pokazała archiwalne zdjęcia jej siostry Marty z okazji jej urodzin. Marta Krupa skończyła właśnie 35 lat. "Dla mnie zawsze będziesz tą małą dziewczynką, o którą się martwię" - napisała Joanna Krupa.

Joanna Krupa pokazała archiwalne zdjęcia siostry Marty. Marta Krupa świętuje 35 urodziny

Joanna Krupa opublikowała archiwalne zdjęcia jej siostry Marty, która skończyła właśnie 35 lat. Gwiazda "Top Model" jest bardzo zżyta ze swoją siostrą, co zresztą podkreśliła w najnowszym wpisie. Modelka ubolewa nad tym, że nie będzie mogła spędzić urodzin siostry razem z nią.

"Dla mnie zawsze będziesz tą małą dziewczynką, o którą się martwię. Chciałabym, żebyśmy mogły spędzić je razem, ale niech to będą najlepsze twoje urodziny do tej pory" - napisała Joanna Krupa.

Marta Krupa: Czym zajmuje się młodsza siostra Joanny Krupy?

Marta Krupa, podobnie jak starsza siostra - Joanna również związana jest z show-biznesem. 35-latka ma na swoim koncie przygodę z aktorstwem i tańcem. W 2011 roku wzięła udział w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Prywatnie Marta Krupa jest żoną kierowcy rajdowego, Marco Andrettiego, którego poślubiła w 2017 roku. Martę i Joannę łączy też miłość do zwierząt. Obie siostry kochają zwierzęta i działają na rzecz ich praw.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW