Zamknij

Joanna Krupa pokazała dziecięcy pokoik. Urocze zdjęcia z córeczką [FOTO]

Maciej Friedrich
22.11.2019 13:42
Joanna Krupa pokazała dziecięcy pokoik. Urocze zdjęcia z córeczką [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Joanna na początku listopada 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda „Top Model” regularnie publikowała zdjęcia w ciąży. Również po porodzie dzieli się z fanami swoją radością. Postanowiła pokazać, jak urządziła pokój dla swojej córeczki.

Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Światowej sławy modelka doskonale znana polskim widzom z roli jurorki w programie „Top Model” urodziła córeczkę, której nadała imię Asha-Leigh. Joanna w trakcie ciąży chętnie dzieliła się z fanami swoją radością, publikując w sieci wiele zdjęć, w tym nawet rozbieraną ciążową sesję. Również po porodzie pozostała aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pozuje przed obiektywem. W internecie pojawiły się efekty sesji dla magazynu „People”, na której wraz z mężem, Douglasem Nunesem, chwali się pokoikiem córeczki.

Joanna Krupa chwali się pokojem córeczki. Nowe zdjęcia modelki i jej dziecka

Na zdjęciach z sesji dla magazynu „People” możemy oglądać szczęśliwą rodzinę w komplecie, a także zobaczyć urządzony w odcieniach bieli i różu dziecięcy pokoik.

Chciałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety [...] Chcieliśmy, żeby pokoik był bardzo przytulny i elegancki, by mogła używać go jako swojej sypialni, gdy tylko podrośnie. Łóżeczko można rozłożyć do większych rozmiarów – relacjonuje Joanna w wywiadzie.

Gwiazda przyznała także, że korzysta z pomocy opiekunek, w tym jednej nocnej, które mocno odciążają zarówno ją, jak i męża. Przypomnijmy, że Krupa nie pojawi się w finałowym odcinku „Top Model”, zastąpi ją inna gwiazda.

Bóg nam ją zesłał. Sprawia, że nasze życie jest mniej chaotyczne. Dzięki niej mogę pospać w nocy i wyzdrowieć po porodzie, i skupić całą uwagę na moim aniołku w ciągu dnia [...] Asha będzie spała w naszej sypialni, dopóki nie podrośnie. Dopiero później zajmie swój pokoik.

Jak podoba wam się pokoik małej Ashy-Leigh?

Zagłosuj

Podoba ci się pokoik córeczki Joanny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF