Zamknij

Joanna Krupa urodziła. Pokazała nowe zdjęcie córeczki i męża

Maciej Friedrich
04.11.2019 10:13
Joanna Krupa urodziła. Pokazała nowe zdjęcie córeczki i męża
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa urodziła. Gwiazda „Top Model” po raz pierwszy została mamą. Modelka zdradziła płeć dziecka i pokazała jego twarz. Pochwaliła się również fotografią, na której widzimy nowo narodzoną pociechę obok szczęśliwego taty, Douglasa Nunesa.

Joanna Krupa urodziła. Światowej sławy polska modelka, doskonale znana widzom z programu „Top Model”, po raz pierwszy została mamą. Jej długo wyczekiwana pociecha przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Szczęśliwa mama niedługo po porodzie pochwaliła się na Instagramie radosną wiadomością, pokazała twarz dziecka i zdradziła jego imię. Joanna przyzwyczaiła fanów do tego, że skrupulatnie relacjonowała ciążę w mediach społecznościowych, wzięła nawet udział w rozbieranej sesji ciążowej. W poniedziałek, 4 listopada opublikowała kolejne zdjęcie.

Joanna Krupa urodziła. Pokazała zdjęcie Douglasa Nunesa z dzieckiem

Joanna Krupa, w przeciwieństwie do wielu innych celebrytów, nie ukrywa twarzy ukochanej córki. W poniedziałek opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć nie tylko dziecko, ale i szczęśliwego tatę, Douglasa Nunesa. Fotografia, podobnie jak wcześniejsze, roztopiła serca fanów, którzy zasypali „Dżoanę” pozytywnymi komentarzami.

 Joanna Krupa urodzi w luksusowej klinice. Na poród wyda fortunę

Piękny widok brawo pani Asiu dla pani za pokazanie tego cudownego największego szczęścia super dużo zdrówka dla was.

Gratulacje! Jaka cudna jest Twoja córeczka.

Moje szczere gratulacje. Niech się dobrze chowa kruszynka – czytamy w komentarzach polskich fanów i fanek.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF