Zamknij

Joanna Krupa pokazała pokoik córki. Asha-Leigh mieszka jak w bajce

Judyta Wanicka
02.12.2019 14:12
Joanna Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa pokazała, jak wygląda pokój jej córki Ashy-Leigh Presley. Dziewczynka skończyła miesiąc. Z tej okazji gwiazda „Top Model” pochwaliła się fanom, jak urządziła dziecięcy pokoik. Okazuje się, że córka Joanny Krupy mieszka w warunkach godnych prawdziwej księżniczki. Ceny akcesoriów robią wrażenie.

Joanna Krupa miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Asha-Leigh Presley Nunes – bo tak brzmi pełne imię i nazwisko córki Joanny Krupy, przyszła na świat 3 listopada 2019 roku, w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Szefowa „Top Model” i jej mąż natychmiast zamieścili serię zdjęć dziewczynki na Instagramie. Fani mieli okazję podejrzeć, jak Joanna Krupa urządziła pokoik dla małej Ashy. Ale na specjalną sesję, w której gwiazda zaprezentowała szczegóły wystroju, internauci musieli poczekać jeszcze kilka tygodni.

Joanna Krupa pokazała się dwa tygodnie po porodzie. Uwagę zwraca jej brzuch

Joanna Krupa pokazała pokoik córki Ashy-Leigh

Joanna Krupa nie posiada się z radości. Asha-Leigh właśnie skończyła miesiąc i jak na razie chowa się doskonale. Dumna szefowa „Top Model”, która finał ósmej edycji oglądał z córką na rękach, pochwaliła się fanom uroczym pokoikiem Ashy. Miesięczna dziewczynka mieszka jak księżniczka z bajki. Joanna Krupa zadbała, by Asha-Leigh dorastała w urządzonym ze smakiem wnętrzu, w którym aż kipi od stylowych mebli i modnych akcesoriów.

W pokoiku córki Joanny Krupy przeważają pastelowe odcienie różu i kremowa biel, co sprawia, że wnętrze wygląda bardzo przytulnie. Wszędzie poustawiane są pluszowe misie, ściany zdobią obrazki w pudrowych kolorach. Asha-Leigh ma do dyspozycji drewniane zabawki, konika bujanego oraz niemal półtorametrową żyrafę, która strzeże jej francuskiego łóżeczka w odcieniu śnieżnej bieli.

Joanna Krupa wydała na wyposażenie pokoiku Ashy-Leigh prawdziwą fortunę. Za samo łóżeczko zapłaciła około 6 tysięcy złotych. Modelka wybrała bowiem same znane i modne marki, za którymi szaleją amerykańskie celebrytki.

RadioZET.pl/jw