Zamknij

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie córeczki. Fanki zwróciły uwagę na jeden niepokojący szczegół

Sylwia Wamej
02.04.2020 10:28
Joanna Krupa
fot. Picture Perfect/ Splash News

Joanna Krupa chętnie pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Mała Asha Leigh wzbudza zachwyt fanów Joanny Krupy. Tym razem internauci wyłapali jeden niepokojący szczegół na zdjęciu.

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. W komentarzach burza

Joanna Krupa w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Modelka od tamtego czasu chętnie publikuje zdjęcia uroczej Ashy-Leigh. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, a Joanna Krupa nie ukrywa, że spełnia się w macierzyństwie. Ostatnio gwiazda "Top Model" dodała nową, uroczą fotografię uśmiechniętej córeczki. Choć wiele komentarzy było w bardzo pozytywnym tonie, znalazły się mocno krytyczne. Fankom nie odpowiada to, w jaki sposób siedzi mała Asha. Pięciomięsięczne dziecko nie jest w stanie samodzielnie siedzieć. Na zdjęciu widać, że dziewczynka jest wsparta poduszką.

"Z całym szacunkiem, ale czy ona nie siedzi za wcześnie?", "Chyba sama nie usiadła, już tak ładnie siedzi?" - zastanawiają się fani.

Pod postem młode mamy podzieliły się swoimi doświadczeniami, związanymi z samodzielnym sadzaniem maluszków. Fanki Krupy pisały też, że w USA sadzanie maluchów w taki sposób nikogo nie dziwi.

Joanna Krupa i Douglas Nunes: Jak się poznali?

Asha-leigh jest owocem miłości Joanny Krupy i jej męża - Douglasa Nunesa. Para poznała się na spacerze z psami. Pobrali się 4 sierpnia 2018 roku. Ślub kościelny wzięli w Krakowie.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW