Zamknij

Joanna Krupa pokazała wózek Ashy-Leigh. Model jest zaskakująco skromny i niedrogi

Judyta Wanicka
30.12.2019 16:25
Joanna Krupa z córką Ashą
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa pokazała wózek swojej córki. Asha-Leigh Presley jeździ funkcjonalnym modelem amerykańskiej marki. Co ciekawe, wygląd oraz cena wózka prezentują się dość skromnie jak na upodobania Joanny Krupy. 

Joanna Krupa w listopadzie urodziła pierwsze dziecko. Asha-Leigh Presley Nunes – bo tak brzmi pełne imię i nazwisko córki Joanny Krupy, przyszła na świat w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Gospodyni „Top Model” wydała na szpital fortunę. Nie oszczędzała również na wyposażeniu pokoju Ashy Lee, które jest wprost bajeczne. Biorąc pod uwagę zamiłowanie modelki do efektownych rzeczy, można było się spodziewać, że wózek Ashy również będzie prezentował się nadzwyczajnie. Tymczasem dziewczynka jeździ dość skromnie. 

Joanna Krupa pokazała wózek córki Ashy 

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie ze spaceru z dwumiesięczną Ashą-Leigh. Była to pierwsza okazja, by zobaczyć, jakim wózkiem jeździ córka Joanny Krupy. Na zdjęciu widać szary model z głęboką gondolą i oryginalnie zaprojektowaną rączką. Nie ma wątpliwości, że jest to funkcjonalny wózek wyposażony w szereg udogodnień dla mamy i malucha. Ale wyglądem daleko mu do bajecznych "karet" gwiazdorskich dzieci. 

Niepiękny, ale funkcjonalny. Marka przewijała się przez moją rodzinę i wszyscy bardzo sobie ją cenią - napisała jedna z fanek Joanny. 

Wózek córki Joanny Krupy - ile kosztuje, jaka marka? 

Jak wiadomo, gwiazdy często reklamują wózki dla dzieci przy okazji pierwszych spacerów ze swoimi pociechami. Joanna Krupa nie była pod tym względem wyjątkiem. Jednak model, jaki sprawiła córce, wcale nie należy do gwiazdorskiej półki. Widać, że jurorka "Top Model" postawiła przede wszystkim na solidną jakość, mniej zaś skupiła się na fantazyjnym wyglądzie.

Wózek córki Joanny Krupy nie szokuje również ceną. Za model Orbit Baby G5 trzeba zapłacić 1200 dolarów, czyli około 4,5 tys. złotych. Biorąc pod uwagę ceny pojazdów innych celebryckich dzieci, wyszło całkiem niedrogo.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie polskie i zagraniczne gwiazdy zgodnie wybierają luksusowy wózek ze złotymi skrzydełkami projektu Jeremy'ego Scotta. Jeździły nim m.in. córka Natalii Siwiec, Klara Lewandowska oraz dziecko Zofii Ślotały. Ceny podstawowego modelu zaczynają się od 9 tys. złotych. Jeszcze droższe wózki zafundowała synowi Izabela Janachowska. Jeden kosztuje 15 tys., a drugi aż 20 tys. złotych. 

Zagłosuj

Podoba ci się wózek Ashy-Leigh?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw