Zamknij

Joanna Krupa w ciążowej sesji zdjęciowej. Fani zauroczeni

Maciej Friedrich
29.07.2019 14:40
Joanna Krupa w ciążowej sesji zdjęciowej. Fani zauroczeni
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa nie ukrywa ogromnej radości z faktu, że zostanie mamą. Modelka jest w 25. tygodniu ciąży, ale nadal w pełni angażuje się w pracę. Na planie "Top Model" połączyła przyjemne z pożytecznym i wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Jej efektami pochwaliła się w sieci, wzbudzając zachwyt fanów.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zrobiła ogromną karierę również w Stanach Zjednoczonych. Polscy widzowie kojarzą ją nie tylko z kampanii znanych marek i okładek magazynów. Joanna od 2014 roku jest jurorką modowego show TVN "Top Model". Jej ogromne doświadczenie i otwartość sprawiły, że cieszy się dużą popularnością zarówno wśród widzów, jak i uczestników programu.

Krupa nie może również narzekać na szczęście w życiu prywatnym. Modelka w lipcu 2018 roku poślubiła swojego ukochanego, Douglasa Nunesa. W maju 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że para spodziewa się dziecka. Dla Joanny, która zdradzała w wywiadach, że macierzyństwo to jej marzenie, była to doskonała wiadomość. Jednak choć gwiazda jest już 25. tygodniu, nie ma zamiaru rezygnować z obowiązków zawodowych.

ZOBACZ: Joanna Krupa pije wino w ciąży? Jest odpowiedź gwiazdy „Top Model”

Joanna Krupa w ciążowej sesji

Joanna Krupa chętnie pokazuje ciążowy brzuszek, swoje zdjęcia często publikuje na Instagramie. Jednak przy okazji pracy na planie "Top Model" wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Gwiazda w białej sukience w stylu boho pozowała w otoczeniu drzew i nie ma wątpliwości, że wygląda zjawiskowo. Tego samego zdania są fani Joanny, którzy obejrzeli efekty sesji na jej profilu. Pod fotografiami pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, internauci nie szczędzili Krupie ciepłych słów.

- Służy Pani ciąża. Przepiękna jak zawsze. Pozdrawiamy!

- Podtrzymuję zdanie, ta sesja jest najładniejsza. Dzidzia też będzie śliczna.

- Joasiu słoneczko kochane, wyglądasz przepięknie zjawiskowo cudnie z klasą w tej sukience i te oczka błyszczące, pozdrawiam cię serdecznie z całego serca - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF