Zamknij

Joanna Krupa pokazała zdjęcia z sesji ciążowej. Pozuje bez stanika

Judyta Wanicka
10.09.2019 16:37
Joanna Krupa
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. Trzy miesiące przed porodem gwiazda "Top Model" zafundowała sobie sesję ciążową. Specjalnie do zdjęć odsłoniła pokaźnych rozmiarów brzuszek i coś jeszcze... Zobaczcie, jak ciężarna Joanna Krupa wypadła na zdjęciach z najnowszej sesji.

Joanna Krupa pokazuje brzuszek w ciążowej sesji

Joanna Krupa jest w 31. tygodniu ciąży, a to oznacza, że gwiazda "Top Model" urodzi już za dwa miesiące. Będzie to pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa. Niedawno wyszło na jaw, jakiej płci będzie pociecha gwiazdy. Na łamach "Vivy!" Joanna Krupa wyznała, że urodzi córkę.

Modelka od początku chętnie pokazuje ciążowy brzuszek na Instagramie i cierpliwie odlicza kolejnej tygodnie do rozwiązania. Na jej profilu można podziwiać zdjęcia z kolejnej sesji ciążowej. Joanna sprawiła ją sobie przed miesiącem, a więc na fotografiach jej krągłości są minimalnie mniejsze niż obecnie.

Kocham cię bardziej niż cokolwiek na świecie. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak oszaleję z miłości gdy po raz pierwszy zobaczę twoja twarzyczkę - podpisała fotografie gwiazda.

Na jednej z fitografii Joanna Krupa odważniej wyeksponowała swoje kształty. Zdjęcie podpisała cytatem Sophii Loren: Nic nie czyni kobiety piękniejszą niż jej wiara w to, że jest piękna.

Joanna Krupa urodzi córkę. Jakie imię nada dziecku?

Joanna Krupa wciąż nie podjęła decyzji, jakie imię nada swojej córce. Razem z mężem mają jednak w zanadrzu kilka pomysłów. Ponieważ dziecko będzie wychowywane w Stanach Zjednoczonych, para stawia na angielskie imiona. Najprawdopodobniej będzie ich więcej niż jedno, bo modelce podobają się dwuczłonowe.

Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać - wyznała w rozmowie z "Vivą!".

Zagłosuj

Podoba ci się sesja ciążowa Joanny Krupy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW