Zamknij

Joanna Krupa przegrała w sądzie z byłą agentką. Może mieć kłopoty?

Redakcja
29.11.2018 12:28
Joanna Krupa przegrała w sądzie z byłą agentką. Może mieć kłopoty?
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa zakończyła sądową batalię ze swoją byłą agentką Małgorzatą Leitner, którą oskarżała o oszustwo i złe zarządzanie jej interesami. Sprawę jednak przegrała. Leitner zapowiada, że Krupa może mieć teraz spore kłopoty.

Niemal od roku toczy się konflikt pomiędzy Joanną Krupą a jej byłą menadżerką Małgorzatą Leitner. Krupa zarzuciła jej oszustwo oraz nieprawidłowe zarządzenie jej kontraktami, co naraziło ją na straty finansowe. Według modelki Leitner była jej winna pieniądze. Sprawa została zgłoszona do prokuratury, jednak po kilku miesiącach Joanna poniosła w sądzie porażkę. Jej zarzuty zostały odrzucone, a wyrok jest prawomocny. Jej była agentka udzieliła wywiadu dla branżowego pisma „MBA Manager”, w którym skomentowała całą sprawę i zasugerowała, że Krupa może mieć teraz poważne problemy.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka w finale "Top Model". Joanna Krupa komentuje zarzuty o ustawienie wyniku

Małgorzata Leitner
fot. Instagram:@gosialeitner

Była agentka Joanny Krupy komentuje

Małgorzata Leitner wspomniała w wywiadzie o początkach współpracy z Joanną Krupą. Według niej były one bardzo trudne:

Pomysł wypromowania zupełnie nieznanej w Polsce osoby wydał mi jednak się ciekawy i zgodziłam się na tę współpracę, podjęłam wyzwanie. Było ono niemałe, tym bardziej że na początku nie byłyśmy tak naprawdę na poziomie zero, ale wyraźnie poniżej – wspomina.

Trudne zadanie okazało się nie tylko wykonalne, ale i bardzo opłacalne. Już po kilku latach Krupa stała się sławna, a jej zarobki szacowano na 2 miliony złotych rocznie. Leitner tak wspomina współpracę z Krupą:

– Ósmy rok naszej współpracy był rekordowy pod względem finansowym, udało się nam podpisać duże kontrakty na rzecz Joanny, jednocześnie był to, niestety, trudny rok w jej życiu prywatnym, o czym teraz już mogę mówić, bo pojawiło się wiele artykułów na temat rozwodu i jej rzekomych trudności finansowych. Zdaniem wielu, uległa złym doradcom, próbując nie płacić prowizji agencyjnej od ostatnich kontraktów, oskarżając w mediach agencję o rzekome niewywiązywanie się z umowy.

Leitner
fot. Instagram:@gosialeitner

Joanna Krupa składała fałszywe zeznania?

Była agentka gwiazdy jest zadowolona z wyroku sądu. Jednocześnie sugeruje, że Krupa składała fałszywe zeznania.

– Jak się szybko okazało, Joanna nie pokazała wszystkich dokumentów, a możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty. Na szczęście sąd szybko, już prawomocną decyzją, odrzucił wszelkie zarzuty.

A co według Leitner może grozić modelce?

– To, co każdemu obywatelowi. Postępowanie karne za składanie fałszywych zeznań i pozew cywilny o odszkodowanie.

Wygląda więc na to, że panie ponownie spotkają się w sądzie.

RadioZET.pl/se.pl/MF