Zamknij

Joanna Krupa rapuje w bluzie z napisem CHWDP

Redakcja
15.01.2018 11:16
Joanna Krupa CHWDP
fot. screen YouTube

Joanna Krupa idzie w muzykę? Na Instagramie modelka opublikowała krótkie wideo, na którym rapuje ubrana w bluzę z napisem „CHWDP”.

Krupa znana jest ze swojej bezpośredniości i wyrazistości oraz miłości do zwierząt. Modelka nie stroni od zaskakujących akcji w obronie zwierzaków. Jedną z najgłośniejszych była kampania z organizacją PETA, do której „Dżoana” pozowała całkiem nago, zasłaniając się jedynie małą torebką. Działania te promowane były głośnym hasłem „Prędzej pójdę naga, niż w futrze”.

Teraz by pomóc zwierzakom, Krupa zdecydowała się na kolejną kontrowersyjną nieco akcję. Od kilku dni na Instagramie umieszczała swoje fotki w bluzce z napisem „CHWDP”.

1

W tej samej bluzce pojawiła się też w studiu śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”, gdzie rozmawiała m.in. o dobroczynności. Każdy, kto widzi ten dobrze znany napis, ma jednoznaczne skojarzenia. Jednak jak można się domyślić, Krupa wykorzystała hasło często pojawiające się na murach miast w Polsce do własnych celów i we własny sposób. Popularny skrót zamieniła na... „chcę wam dać psa”.

 „Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem «Chce Wam dać psa»!” - wyjaśnia modelka na Instagramie.

I waśnie o tym rapuje w specjalnym utworze przygotowanym na potrzeby jej kampanii.

Zarówno na Instagramie, jak i na YouTube opublikowany został już cały utwór wraz z teledyskiem.

„Po co kupować, jak można adoptować, łatwiej psa niż faceta wychować (...). Woof, woof - tak właśnie robią psy” - rapują „suki CHWDP” - w składzie J Kru i Hel G, czyli raperki Joanna Krupa i Helena Ganyaljan (aktorka, choreografka, tancerka, absolwentka PWST w Krakowie).

Utwór oraz sam pomysł spotkał się w sieci ze świetnym przyjęciem. Internauci dobrze oceniają akcję, a niektórzy nawet przyznają, że to lepsze niż polski kobiecy rap.

RadioZET.pl/SA