Zamknij

Joanna Krupa sąsiadką Lewandowskich. Nowy apartament gwiazdy

Redakcja
02.07.2018 10:38
Joanna Krupa sąsiadką Lewandowskich. Nowy apartament gwiazdy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Krupa zdecydowała się na wynajęcie luksusowego apartamentu w centrum Warszawy. Stała się tym samym sąsiadką Roberta Lewandowskiego i jego żony. Czy teraz będzie spędzać jeszcze więcej czasu w Polsce?

 

Światowej sławy modelka Joanna Krupa z racji obowiązków zawodowych zmuszona jest do częstych podróży między Stanami Zjednoczonymi a Polską. Modelka zdecydowała, że spędza w naszym kraju na tyle dużo czasu, że warto wynająć tu dla siebie przytulny kąt. Stanęło na warszawskim No.44 Luxury Rental w centrum Warszawy. Apartamentowiec oferuje nie tylko luksusowe wnętrza, ale i sąsiedztwo innych celebrytów.

Joanna Krupa sąsiadką Lewandowskich

Nowoczesny apartamentowiec, w którym będzie mieszkać Krupa, oferuje mieszkańcom między innymi dostęp do prywatnego kina i symulatora pola golfowego, a także rozległe piętro rekreacyjne, na którym znajduje się spa, basen oraz taras z jacuzzi. Modelka zdecydowała się na apartament o powierzchni 152 metrów, nie może więc narzekać na brak przestrzeni. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć, jak relaksuje się w swoim nowym lokum.

Joanna Krupa stanie się tym samym sąsiadką Roberta Lewandowskiego oraz jego żony Anny, którzy w budynku przy Złotej 44 mają swoje mieszkanie. Nie są to wszyscy celebryci, którzy zdecydowali się na ekskluzywny apartament w stolicy. Mieszkanie obok Lewandowskich kupił Kuba Wojewódzki, płacąc za nie według doniesień około 8 milionów złotych.

Być może modelka będzie spędzać w Polsce jeszcze więcej czasu, ponieważ zdecydowała się wystawić na sprzedaż swój apartament w Miami. Mieszkanie w apartamentowcu Four Seasons Residences można nabyć za 1,9 miliona dolarów. Na razie jednak nikt nie zdecydował się na kupno.

RadioZET.pl/MF