Zamknij

Joanna Krupa skrytykowana za używanie "niebezpiecznej" poduszki. Odpowiedziała na zarzuty fanów

Patrycja Chudolińska
27.05.2020 14:32
Joanna Krupa
fot. East News

Joanna Krupa naraziła się swoim obserwatorom. Modelka i prowadząca "Top Model" pokazała nagranie z córeczkę Ashą-Leigh. Internautom nie spodobał się sposób, w jaki gwiazda sadza dziecko.

Joanna Krupa pół roku temu została mamą. Od momentu narodzin Asha-Leigh często gości na profilu instagramowym swojej mamy. Modelka już w ciąży zdradziła, że nie będzie ukrywała twarzy swojej pociechy. Pierwsze zdjęcie córeczki opublikowane w mediach społecznościowych zostało wykonane zaledwie chwilę po porodzie. Tym razem Joanna Krupa pokazała na nagraniu, jak czyta książkę razem z Ashą.

Asha-Leigh niewątpliwie jest oczkiem w głowie rodziców. Joanna Krupa i Douglas Nunes dbają o to, by dziewczynce niczego nie brakowało. W związku z pandemią koronawirusa i zaleceniami, by pozostać w domu, spędzają teraz ze sobą bardzo dużo czasu. Prowadząca "Top Model" często publikuje zdjęcia i nagrania z tego rodzinnego czasu. Ostatnie wideo nie spodobało się jednak internautom.

Zobacz także: Joanna Krupa świętowała 41. urodziny. Wzruszający wpis i zdjęcie z córeczką [FOTO]

Joanna Krupa źle sadza córkę? Internauci krytykują za podpieranie poduszką

Na nagraniu widzimy, jak Joanna Krupa czyta małej Ashy-Leigh książkę dla dzieci. Modelka pokazuje dziewczynce obrazki i przy okazji składa życzenia na Dzień Matki swoim obserwatorkom.

- Najlepsze życzenia i serce pełne miłości wszystkim mamom na świecie - dodała w opisie.

Niestety, fanom Joanny nie spodobał się sposób, w jaki mama posadziła dziecko. Asha-Ligh siedzi oparta o poduszkę. Internautki zwróciły uwagę, że nie jest to zdrowie i może skutkować złą postawą w przyszłości.

- Joasiu, nie piszę złośliwie... Przeszliśmy kilkumiesięczne rehabilitacje i takie sadzanie strasznie szkodzi.

- Szkoda, że zamiast dawać przykład, pokazujesz coś tak głupiego, jak ta poduszka.

- Jeżeli się wywraca, to znaczy, że nie umie siedzieć!

- Mała jest urocza, ale poduszka do odłożenia w kąt. Nie sadzamy na siłę dziecka, które nie usiadło - czytamy w komentarzach.

Joanna Krupa postanowiła odnieść się do krytyki internautów. Tłumaczy, że poduszka została ustawiona tylko po to, by Asha-Leigh w razie wywrócenia się nie spadła z łóżka.

- Ludzie, widzę, że komentujecie poduszkę małej. Ona siedzi sama, tylko ma poduszkę, żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu o co się martwić? Asha ma wszystko, czego potrzebuje i jest najzdrowsze dla niej - napisała modelka.

Co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh