Zamknij

Joanna Krupa skończyła 41 lat. Wzruszający wpis i zdjęcie z córeczką [FOTO]

Maciej Friedrich
24.04.2020 14:00
Joanna Krupa skończyła 41 lat. Wzruszający wpis i zdjęcie z córeczką [FOTO]
fot. Instagram:@joannakrupa

Choć ciężko w to uwierzyć, Joanna Krupa skończyła 41 lat. Gwiazda "Top Model" z tej okazji pokazała urocze zdjęcie z córeczką Ashą-Leigh oraz mężem. Fani zachwycali się modelką, ale to jej pociecha skradła większość uwagi.

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, która w naszym kraju cieszy się niezwykłą popularnością. Serca widzów TVN skradła jako gospodyni i jurorka polskiej edycji "Top Model". Wielbiciele Joanny podkreślają także jej duże zaangażowanie w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Życie prywatne Krupy zmieniło się diametralnie w listopadzie 2019 roku, kiedy razem z mężem Douglasem Nunesem powitała na świecie córeczkę. Mała Asha-Leigh stała się oczkiem w głowie rodziców, a Joanna w mediach społecznościowych szczegółowo relacjonowała już samą ciążę. Nic więc dziwnego, że po porodzie na profilu celebrytki dominują zdjęcia słodkiej pociechy.

 Top Model 9: Ruszyły castingi online. Joanna Krupa zdradza nowe zasady. Do zdobycia srebrny bilet

Joanna Krupa na zdjęciu z córką i mężem. Gwiazda "Top Model" skończyła 41 lat

Na profilu Joanny Krupy na Instagramie pojawiły się kolejne urocze, rodzinne zdjęcia. Modelka opublikowała je z powodu wyjątkowej okazji. Choć ciężko w to uwierzyć patrząc na fotografie, gwiazda "Top Model" 23 kwietnia skończyła 41 lat. Gwiazda najwyraźniej nie skupia się na upływającym czasie, gdy jest blisko ukochanych bliskich.

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla nas. Dziękuję Asha-Leigh za bycie najlepszym prezentem urodzinowym, o jakim kiedykolwiek marzyliśmy. W życiu nie ma absolutnie większego daru niż dawanie życia i pielęgnowanie go w każdej chwili. Jesteś moim największym osiągnięciem w życiu - czytamy we wpisie Joanny.

Fani Krupy zachwycali się zarówno jej urodą, jak i pięknie ubraną Ashą-Leigh. W kolejnym poście Joanna podkreśliła, jak ważne jest pielęgnowanie tego, co dostało się od życia, zwłaszcza obecnie, gdy po świecie szaleje pandemia koronawirusa. 

- Nasza trójka. To słodko-gorzkie uczucie, gdy wiesz, jak wiele może zmienić się w ciągu roku życia. Dlatego tym bardziej bądźmy wdzięczni za to, co mamy i pielęgnujmy te rzeczy całym swoim sercem - czytamy.

Jubilatce przesyłamy serdeczne życzenia!

Joanna Krupa skrytykowana przez fanów. Nowe zdjęcie z córką budzi kontrowersje [FOTO]

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF