Zamknij

Joanna Krupa świętuje 2. rocznicę ślubu. Opublikowała nagranie z uroczystości ślubnej [WIDEO]

04.08.2020 14:37
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Krupa świętuje 2. rocznicę ślubu z ukochanym mężem - Douglasem Nunesem. W związku z tym na profilu modelki pojawiło się wyjątkowe nagranie z uroczystości weselnej.

Joanna Krupa świętuje 2. rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała wyjątkowe nagranie z uroczystości weselnej [WIDEO]

Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną i mamą małej Ashy-Leigh Nunes. Prowadząca "Top Model" od dwóch lat jest w związku małżeńskim z Douglasem Nunesem. Gwiazda świętuje 2. rocznicę małżeństwa, a na jej profilu pojawiło się wyjątkowe nagranie z uroczystości ślubnej. Wideo jest piękną relacją z ceremonii ślubnej w Krakowie oraz wesela, na którym bawiła się m.in. Joanna Jabłczyńska oraz Dawid Woliński.Weselne nagranie na profilu Joanny Krupy skomentowała m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joana Jabłczyńska oraz Kasia Moś.

Dogulas Nunes: Kim jest ukochany Joanny Krupy?

Wybrankiem serca gwiazdy "Top Model" jest biznesmen - Dogulas Nunes.

"Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane" - mówiła Joanna Krupa w rozmowie z "Vivą!". Ukochany modelki pochodzi z inteligenckiej rodziny, z kolei jego ojciec był blisko związany z rodziną Kennedych.

"Douglas pochodzi z inteligenckiej rodziny. Jego ojciec był blisko związany z rodziną Kennedych. Suknia ślubna oraz frak inspirowane są właśnie modą w stylu Kennedych. To rodzaj hołdu, który chcieliśmy oddać jej rodzicom i tej niezwykłej przyjaźni" - mówiła modelka w wywiadzie dla "Vivy!".

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w jednym z parków w Los Angeles. Modelka wybrała się na spacer z psami.

"Przeglądałam coś w telefonie i nagle zaczepił mnie nieznajomy facet. Zapytał, gdzie jest jeden z psiaków. Tego dnia Sebastian, mój cavalier king charles spaniel, został akurat w domu. Byłam w szoku, skąd ten mężczyzna wie, ile mam psów. Okazało się, że Douglas widuje mnie w parku od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj odważył się podejść. (...) Myślał, że jestem aktorką, która ukończyła szkołę, ale nie udało jej się zaistnieć, dlatego zajmuje się wyprowadzaniem psów" - wspominała Joanna Krupa.  Na początku listopada 2019 roku para została rodzicami uroczej córeczki Ashy-Leigh.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl