Zamknij

Joanna Krupa ujawnia szczegóły porodu. Wiadomo, kto będzie jej towarzyszył

Judyta Wanicka
17.09.2019 15:59
Joanna Krupa
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Joanna Krupa jest w ósmym miesiącu ciąży i wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda "Top Model" powoli przygotowuje się do porodu. Wiadomo już, że urodzi siłami natury. Nie chce jednak być w tym momencie sama. Joanna Krupa zdradziła, kto będzie towarzyszył jej podczas porodu.

Joanna Krupa przygotowuje się do porodu

Joanna Krupa jest już ósmym miesiącu ciąży i niedługo powita na świecie córkę. Będzie to pierwsze dziecko gwiazdy i jej drugiego męża Douglasa Nunesa. Do rozwiązania zostało niewiele czasu, dlatego przyszła mama dopina ostatnie kwestie związane z porodem. Nie ukrywa, że cała procedura medyczna bardzo ją stresuje, dlatego nie wyobraża sobie, by w tych trudnych chwilach nie wspierał jej nikt z bliskich. Modelka pragnie, by w chwili narodzin dziecka towarzyszył jej ukochany mąż.

Douglas musi być przy mnie. On musi dbać o mnie i sprawiać, że będę się mniej bała i stresowała – powiedziała w rozmowie z "Show".

Gwiazda jest pewna, że przez cały poród będzie mogła liczyć na czułe wsparcie Douglasa Nunesa. Okazuje się, że mąż również marzy o tym, by asystować ukochanej przy porodzie.

On bardzo chce być przy tym cudzie narodzin i widzieć, jak jego dziecko przychodzi na świat - wyznała Joanna Krupa.

Joanna Krupa chce urodzić naturalnie 

Szefowa "Top Model", jak większość kobiet w pierwszej ciąży, stresuje się momentem porodu. Najbardziej przeraża ją ból, z jakim będzie musiała się zmierzyć rodząc naturalnie.

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu - mówiła w wywiadzie w "Vivie!".

Joanna Krupa zastanawia się nad cesarskim cięciem. Ta metoda pozwala uniknąć bólu, ale wiąże się z dłuższą rekonwalescencją. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli zdecyduje się na zabieg, będzie wolniej dochodziła do formy i raczej nieprędko wróci do pracy. W tej sytuacji rodzenie siłami naturalny wydaje się o wiele lepszym wyjściem.

Myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić - wyznała w "Vivie".

Zagłosuj

Co myślisz o nagich sesjach ciążowych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw