Zamknij

Joanna Krupa urodzi w luksusowej klinice. Na poród wyda fortunę

Judyta Wanicka
01.10.2019 10:52
Joanna Krupa
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Krupa w listopadzie urodzi pierwsze dziecko. Gwiazda „Top Model” wybrała już klinikę, w której odbędzie się poród. Okazuje się, że córka Joanny Krupy przyjdzie w prawdziwie gwiazdorskich warunkach. W tym samym szpitalu rodziły m.in. Beyonce oraz Victoria Beckham.

Joanna Krupa jest w ósmym miesiącu ciąży i już w listopadzie urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda „Top Model” chętnie chwali się ciążą na Instagramie, zamieszczając zdjęcia z nagich sesji, oraz chętnie zdradza szczegóły porodu w wywiadach. Do rozwiązania zostało niewiele czasu, dlatego gwiazda dopina wszystko na ostatni guzik. Urządziła już pokoik dla dziecka oraz wybrała szpital, w którym odbędzie się poród.

Joanna Krupa urodzi w znanej klinice gwiazd w Los Angeles

Joanna Krupa od początku chciała, by jej dziecko przyszło na świat w Stanach Zjednoczonych. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, modelka zdecydowała się na ekskluzywną klinikę w Los Angeles, w której rodziło wiele gwiazd show-biznesu. Joanna Krua wybrała szpital Cedars-Sinai. To właśnie tam przyszły na świat dzieci Beyonce, Kim Kardashian oraz Victorii Beckham. Można się spodziewać, że poród Joanna Krupy odbędzie się iście królewskich warunkach. Jak podaje „Flesz”, za poród i opiekę w klinice Cedars-Sinai trzeba zapłacić nawet 20 tys. dolarów (80 tys. złotych).

Nie wiadomo, na jakie usługi zdecyduje się Joanna Krupa, ale na pewno będzie mogła liczyć na sporo udogodnień. Pacjentki mają do dyspozycji prywatny apartament wyposażony w specjalnie zaprojektowaną łazienkę, jacuzzi i telewizor z płaskim ekranem. Posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy. Przyszłe mamy mogą także skorzystać z usług fryzjera i manicurzystki. 

Joanna Krupa zdradziła płeć i imię dziecka

Joanna Krupa uznała, że końcówka ciąży to właściwy moment, by zdradzić fanom, jakiej płci jest jej dziecko oraz jakie imię otrzyma. Podobnie jak kilka miesięcy temu, gdy ogłaszała, że spodziewa się dziecka, przełomowego wyznania postanowiła dokonać w „Dzień Dobry TVN”. Joanna Krupa zdradziła, że urodzi córkę, którą nazwie Sophia Grace.

Joanna Krupa jest obecnie w 34. tygodniu ciąży. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, córka Joanny Krupy przyjdzie na świat już za osiem tygodni. Modelka nie zdradza, na kiedy dokładnie ma wyznaczony termin porodu, ale można się spodziewać, że rozwiązanie nastąpi już w listopadzie. 

Gwiazda bardzo stresuje się porodem. Rozważa nawet cesarskie cięcie, aby uniknąć bólu. Jednak lekarz namawia ją na naturalny poród. Wiadomo, że w najtrudniejszych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie ukochanego Douglasa Nunesa oraz mamy Jolanty.

Jeszcze przed terminem przyjeżdża do mnie z Polski mama, tak na wszelki wypadek, gdyby córeczka urodziła się wcześniej – powiedziała Joanna Krupa magazynowi „Flesz”.

RadioZET.pl/jw