Zamknij

Joanna Krupa wyznała, że jest chora. Może mieć problemy z zajściem w ciążę

Redakcja
29.01.2019 15:42
Joanna Krupa wyznała, że jest chora. Może mieć problemy z zajściem w ciążę
fot. Instagram:@joannakrupa

W mediach pojawiły się spekulacje, że jedna z najpopularniejszych polskich modelek wyznała, że martwi się swoim stanem zdrowia. Gospodyni i jurorka "Top Model" może mieć między innymi problemy z zajściem w ciążę.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich top modelek, celebrytka i osobowość telewizyjna. Polscy widzowie mogą oglądać ją w modowym show "Top Model", gdzie od 2010 roku jest jurorką oraz gospodynią programu. W wieku pięciu lat wyjechała wraz z mamą i siostrą do Chicago, następnie przeprowadziła się do Los Angeles. W Stanach Zjednoczonych odnosi ogromne sukcesy jako modelka. Jest jedną z dwóch Polek, których akty opublikował prestiżowy magazyn "Treats!". W lipcu 2005 roku pojawiła się na okładce amerykańskiego "Playboya", a niemiecki "Maxim" uznał ją za kobietę roku. Krupa współpracuje z największymi światowymi markami. Już w kwietniu będziemy mogli zobaczyć ją w nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć", gdzie wystąpi wraz z mamą.

Joanna w sierpniu 2018 roku poślubiła biznesmena Douglasa Nunesa, którego poznała podczas spaceru z psami. Aktualnie para przeprowadza się do nowo zakupionego domu. Znalazła jednak czas na rozmowę z "Dzień Dobry TVN", w której wyznała, że martwi się o swoje zdrowie.

Joanna Krupa i Douglas Nunes
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa ma problemy zdrowotne

Po ślubie Krupy pojawiły się spekulacje na temat jej ciąży. Zapytana o to modelka przyznała, że obecnie nie chce planować powiększenia rodziny ze względów zdrowotnych.

- Jak się stanie naturalnie to super, ale tak, żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego.

CHOROBA HASZIMOTO: Przyczyny, objawy, leczenie

Ewentualne problemy z zajściem w ciążę zmartwiły Krupę. Jednak to nie jedyny kłopot związany z jej stanem zdrowia. Problemy z tarczycą realnie wpływają także na jej wagę, kwestię niezwykle istotną dla modelki.

- Wiem, że z tarczycą ma problem co druga czy trzecia kobieta i to jest masakra. Woda się zatrzymuje, rano wstajesz i masz oczy napuchnięte. Nie chodzi o to, czy jesz więcej, czy mniej. Teraz nie mogę schudnąć 2,5 kg. Niby to nie dużo, ale męczy mnie to.

Joanna poinformowała, że zdecydowała się na zmianę lekarza. Życzymy jej, aby wszystko poszło po jej myśli.

TEST ONLINE: Sprawdź czy masz chorą tarczycę

Krupa
fot. Instagram:@joannakrupa

RadioZET.pl/fakt.pl/MF