Zamknij

Joanna Krupa z małą Ashą na TikToku. Fani zachwyceni nagraniem [WIDEO]

Maciej Friedrich
05.05.2020 09:52
Joanna Krupa z małą Ashą na TikToku. Fani zachwyceni nagraniem [WIDEO]
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa podczas kwarantanny postanowiła podbić TikToka. W sieci gwiazda "Top Model" opublikowała nagranie z córeczką Ashą-Leigh, którym zachwyciła fanów. Czyżby pociecha modelki miała zostać internetową gwiazdą?

Joanna Krupa, podobnie jak wiele innych gwiazd, musiała ograniczyć swoją działalność zawodową. Popularna modelka i gwiazda polskiej edycji "Top Model" nie nudzi się jednak podczas przymusowej izolacji. Modelka, która w listopadzie 2019 roku urodziła córeczkę, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, pozostając w kontakcie z wielbicielami.

Mała Asha-Leight, co zrozumiałe, jest oczkiem w głowie Joanny i jej męża Douglasa Nunesa. W przeciwieństwie do innych celebrytek Krupa nie ukrywa twarzy swojej pociechy i chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami, na których możemy oglądać ukochaną córeczkę gwiazdy. Najwyraźniej domowa kwarantanna zmobilizowała Joannę do nagrania nowego filmu z Ashą. Tym razem skorzystała z Tik Toka.

 Joanna Krupa niezadowolona z figury po ciąży. Ile przytyła gwiazda "Top Model"?

Joanna Krupa z Ashą-Leigh podbijają Tik Toka

Tik Tok cieszy się ogromną popularnością, a filmy za pomocą aplikacji nagrywa coraz więcej gwiazd. Mogliśmy już podziwiać między innymi Julię Wieniawę w zmysłowym tańcu i taneczne popisy Roberta Lewandowskiego. Teraz przyszedł czas na Krupę i jej małą córeczkę.

Na profilu Joanny na Instagramie pojawił się krótki film, na którym modelka i mała Asha poruszają się w rytm zabawnej muzyki. Dziewczynce melodia najwyraźniej przypadła do gustu, z jej buzi nie znikał promienny uśmiech. Internauci nie kryli zachwytu i komplementowali urocze nagranie. Zdaniem wielu osób Asha-Leigh ma potencjał na zostanie kolejną gwiazdą Tik Toka.

- Ale pogodne dziecko! Jak ją kocham! Widać, ze magię spokojny dom, cały czas oczka się jej śmieją.

- Śliczna masz córkę, jest tak podobna do ciebie.

- Cudownie się opiekujesz swoja córeczka! Jesteś najlepszą mamą! Buziaczki dla Was - czytamy.

Zagłosuj

Korzystasz z Tik Toka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF