Zamknij

Joanna Krupa zaręczona! Pierścionek jest wart 2 miliony złotych

Redakcja
26.03.2018 11:52
Joanna Krupa
fot. Instagram/Joanna Krupa

Modelka i gwiazda TVN Joanna Krupa pochwaliła się drogim pierścionkiem zaręczynowym. Jej związek z Douglasem Nunesem wkroczył w nową fazę.

Joanna Krupa i Douglas Nunes się zaręczyli. Radosną wieścią modelka pochwaliła się oczywiście na Instagramie, gdzie wrzuciła zdjęcie swojego wielkiego i drogiego pierścionka zaręczynowego. „Kolejny weekend w domu Krupa-Nunes ” — napisała, a fani od razu pospieszyli z gratulacjami i zachwytami nad wyglądem biżuterii.

Jak widać, Krupa bardzo szybko układa sobie życie po rozwodzie z Romainem Zago, którego żoną była przez 10 lat. Czarne chmury nad ich małżeństwem pojawiły się już na wiele miesięcy przed rozwodem. Zago próbował nawet odzyskać względy u Joanny, jednak ona nie chciała dłużej próbować. Ostatecznie rozwód nastąpił w listopadzie 2017 roku, a już kilka tygodni później modelka pokazała swojego nowego partnera. Kim jest Douglas Nunes? Wiadomo na pewno, że jest producentem z Teksasu i z pewnością zamożnym i szczodrym człowiekiem — czego dowód dał, ofiarowując ukochanej pierścionek zaręczynowy wart 2 miliony złotych.

Na razie znajomi pary z zagranicznych magazynach zdradzają, że za zaręczynami nie idą jeszcze konkretne plany na ślub.

Pozostaje pogratulować zaręczyn!

RadioZET.pl/SA