Zamknij

Joanna Krupa brzydnie w ciąży? „Moja córka zabiera mi urodę”

Judyta Wanicka
23.10.2019 14:51
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko. Już wiadomo, że będzie to dziewczynka. Tymczasem szefowa „Top Model” narzeka na swój wygląd. Okazuje się, że Joanna Krupa wierzy w popularny przesąd, że córka zabiera mamie urodę.

Joanna Krupa jest już w 9. miesiącu ciąży i lada moment urodzi swoje pierwsze dziecko – córkę Sophie Grace. Gwiazda „Top Model” ma wiele obaw związanych z porodem. Sen z powiek spędzają jej także kwestie związane z wyglądem. Modelka cały czas dba o to, by w ciąży nie stracić zgrabnej figury i nie nabawić się rozstępów. O ile o to ostatnie nadal nie musi się martwić, tak już nie udało jej się uniknąć dodatkowych kilogramów oraz cellulitu. Będąca na finiszu ciąży Joanna Krupa narzeka także na ubytek urody. Zdaniem modelki wszystkiemu winne jest to, że spodziewa się córki. 

Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. To zdjęcie mówi samo za siebie

Joanna Krupa straciła urodę przez ciążę?

Szefowa jury „Top Model” podzieliła się trapiącym ją problemem w mediach. Okazuje się, że modelka wierzy w popularny wśród wielu kobiet przesąd, że dziewczynki wyciągają urodę z matek. W wywiadzie pożaliła się na opuchnięte ciało oraz niedoskonałości cery.

Boję się tego labour, ale już jestem gotowa. To jest prawda, że dziewczynka odbiera matce piękność. Moja ukochana i wyczekiwana córeczka zabiera mi urodę, bo mój organizm zaczął zatrzymywać wodę, pojawiły się jakieś pryszczyki, jestem bardzo opuchnięta, ale na szczęście wytrzymałam do samego końca – wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Tymczasem fani nie mają wątpliwości: Joanna Krupa w ciąży wygląda wyjątkowo pięknie i ani trochę nie straciła seksapilu. Pod każdym zdjęciem gwiazdy sypią się komplementy, a przyszłe mamy proszą o wskazówki, jak wyglądać tak rewelacyjnie jak ona.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Joanna Krupa jest obecnie w 38. tygodniu ciąży (dziewiąty miesiąc). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gwiazda „Top Model” urodzi już za dwa tygodnie. Modelka nie zdradza, na kiedy ma wyznaczony termin porodu, ale można się spodziewać, że rozwiązanie nastąpi już w listopadzie. Córka Joanny Krupy, Sophia Grace, przyjedzie na świat w Stanach Zjednoczonych w prestiżowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. W czasie porodu gwieździe będzie towarzyszył mąż, Douglas Nunes, a mama Jolanta pomoże przy dziecku w pierwszych dniach.

RadioZET.pl/jw