Zamknij

Joanna Krupa zdradza szczegóły porodu. Urodzi naturalnie?

Judyta Wanicka
05.09.2019 17:26
Joanna Krupa zdradza szczegóły porodu. Urodzi naturalnie?
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda powoli zaczyna przygotowywać się do porodu. W wywiadzie wyznała, jaką metodą chce urodzić córkę.

Joanna Krupa boi się porodu

Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Top Model" spodziewa się dziecka z drugim mężem, Douglasem Nunesem. Gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym wyznała, że urodzi córkę. Choć do porodu zostało jeszcze trochę czasu, przyszła mama już intensywnie myśli o porodzie i kwestiach związanych z macierzyństwem. Joanna, jak większość kobiet w pierwszej ciąży, najbardziej stresuje się momentem porodu. Na samą myśl, że będzie musiała zmierzyć się z silnym bólem, cierpnie jej skóra. 

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu - wyznała w "Vivie!".

Joanna Krupa planuje naturalny poród

Szefowa "Top Model" tak bardzo obawia się cierpienia, że zastanawia się, czy nie urodzić przez cesarskie cięcie. Ta metoda pozwala uniknąć bólu, jednak wiąże się z dłuższą rekonwalescencją. Gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli zdecyduje się na zabieg, będzie wolniej dochodziła do formy i raczej nieprędko wróci do pracy. Rodzenie siłami naturalny wydaje się więc o wiele lepszym wyjściem. 

Myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić - mówi.

Zagłosuj

Czy ciąża służy Joannie Krupie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW