Zamknij

Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. To zdjęcie mówi samo za siebie

Judyta Wanicka
02.10.2019 14:34
Joanna Krupa
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Krupa straciła figurę przez ciążę? Gwiazda "Top Model" wyznała, ile przytyła w ciąży. Opublikowała również stare zdjęcie w bikini, by unaocznić fanom, jak przez ostatnie miesiące zmieniło się jej ciało.

Joanna Krupa jest w ósmym miesiącu ciąży i już w listopadzie urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda „Top Model” zdradziła, że oczekuje córki. Dziewczynka będzie nosiła imię Sophia Grace. Modelka chętnie chwali się ciążą na Instagramie, zamieszczając zdjęcia z nagich sesji. Chętnie też dzieli się szczegółami porodu. Przyszłej mamie towarzyszy wiele obaw, także tych nie związanych z rozwiązaniem. Joanna Krupa cały czas dba o to, by w czasie ciąży nie strać zgrabnej figury. Niestety modelkę dopadł już cellulit. Rosnąca waga również budzi jej niepokój. W ostatnim wpisie na Instagramie Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży.

Joanna Krupa przytyła w ciąży. Tęskni za dawną figurą

Na Instagramie modelki, pośród ciążowych zdjęć, pojawiło się nagle stara fotografia przedstawiająca Joanną Krupę w bikini. Ciało 40-letniej modelki prezentuje się bez zarzutu. Ale, jak możemy dowiedzieć się z wpisu Joanny, obecnie taka figura pozostałe tylko miłym wspomnieniem. Nie chodzi tylko o to, że modelka ma już sporej wielkości brzuszek. Joanna Krupa narzeka, że w ciąży przybrała na wadze 13,5 kg. Wyznała, że dopiero teraz docenia swoje dawne kształty.

Będąc w ósmym miesiącu ciąży (35 tygodniu) i cięższą o 30 funtów (13,6 kilogramów), doceniam ciało, które miałam przed ciążą. Dopiero teraz uświadomiłam, jaka byłam dla siebie surowa - wyznała Joanna Krupa.

Pamiętam dni, kiedy myślałam, że muszę schudnąć, ponieważ zawsze była presja, by wyglądać idealnie. Szczególnie w mojej branży. Teraz, gdy patrzę wstecz, myślę, że moje ciało było bombowe i jeśli jeszcze kiedyś tak będzie wyglądało, postaram się pokochać je jeszcze bardziej - stwierdziła szefowa "Top Model". 

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Joanna Krupa jest obecnie w 34. tygodniu ciąży (ósmy miesiąc). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, córka modelki przyjdzie na świat już za sześć tygodni. Gwiazda "Top Model" nie zdradza, na kiedy dokładnie ma wyznaczony termin porodu, ale można się spodziewać, że rozwiązanie nastąpi w listopadzie. Sophia Grace przyjedzie na świat w Stanach Zjednoczonych w prestiżowej klinice Cedars-Sinai w Los Ageles. W czasie porodu Joannie Krupie  będzie towarzyszył mąż, Douglas Nunes, a mama Jolanta pomoże przy dziecku w pierwszych dniach.

RadioZET.pl/jw