Zamknij

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka. Tak nazwała córkę gwiazda „Top Model”

Judyta Wanicka
18.09.2019 11:56
Joanna Krupa
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Imię dziecka Joanny Krupy ujawnione! Gwiazda „Top Model” zdradziła w „Dzień Dobry TVN”, jakie imię wybrała dla córki. Zgodnie z zapowiedziami córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa otrzymała amerykańskie imię. I to nie jedno, lecz dwa! Zobaczcie, jak modelka nazwała swoje pierwsze dziecko.

W końcu poznaliśmy imię dziecka Joanny Krupy! Szefowa „Top Model” długo nie mogła się zdecydować, jak nazwać córkę. Wybrać jedno imię czy dwa? Amerykańskie czy polskie? Gwiazda nawet posprzeczała się o to z mężem. Ostatecznie wybór padł na zagraniczne imię, i to nie jedno, lecz dwa.

Joanna Krupa wybrała imię dla córki

Joanna Krupa zdradziła w „Dzień Dobry TVN”, jakie imię otrzyma jej córka. Gwiazda jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży, ale mimo wielu niedogodności związanych ze swoim stanem ani trochę nie traci humoru i energii do działania. Modelka nadal prezentuje się rewelacyjnie, co potwierdziła zarówno w studiu, jak i podczas ostatniej sesji zdjęciowej, w której pozuje nago z wielkim brzuszkiem.

Najwyraźniej Joanna uznała, że końcówka ciąży to właściwy moment, by w końcu podzielić się z fanami tym, co od dawna chcieli usłyszeć. Podobnie jak kilka miesięcy temu, gdy ogłaszała, że spodziewa się dziecka, przełomowego wyznania postanowiła dokonać w śniadaniówce TVN. Joanna Krupa poinformowała widzów, że jej córka otrzymała imiona Sophia Grace.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Gwiazda „Top Model” już zaczęła odliczać dni do porodu. Dzięki zdjęciom, które regularnie pojawiają się na jej Instagramie, można się dowiedzieć, że Joanna Krupa jest obecnie w 32. tygodniu ciąży. To oznacza, że gwiazda wkroczyła w ósmy miesiąc. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dziecko Joanny Krupy przyjdzie na świat już za osiem tygodni. Modelka nie zdradza, na kiedy dokładnie ma wyznaczony termin porodu, ale można się spodziewać, że rozwiązanie nastąpi już w listopadzie.

Czy Joanna Krupa urodzi w Polsce? Wszystko wskazuje na to, że szefowa „Top Model” raczej zdecyduje się na klinikę w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka na co dzień. Gwiazda wyznała, że bardzo stresuje się porodem. Rozważa nawet cesarskie cięcie, aby uniknąć bólu. Lekarz namawia ją jednak na naturalny poród. Wiadomo, że w najtrudniejszych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie ukochanego Douglasa Nunesa. Joanna wyznała, że mąż będzie towarzyszył jej podczas porodu.

Zagłosuj

Podoba ci się imię córki Joanny Krupy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw