Zamknij

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Judyta Wanicka
03.09.2019 17:57
Joanna Krupa w ciąży
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Joanna Krupa ujawnia płeć dziecka. Szefowa "Top Model" udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym po raz pierwszy wyznała, jakiej płci jest jej wyczekiwane dziecko. Gwiazda urodzi córkę czy syna?

Joanna Krupa ujawnia płeć dziecka

Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Top Model" spodziewa się dziecka z drugim mężem, Duglasem Nunesem. Do tej pory chętnie chwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem na Instagramie, ale mimo wielu pytań fanów, nie chciała zdradzić, jakiej płci będzie jej dziecko. W końcu zdecydowała się ujawnić długo skrywaną tajemnicę w "Vivie!". Joanna Krupa wyznała, że spodziewa się córki.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę - powiedziała w wywiadzie.

Joanna Krupa pije wino w ciąży? Jest odpowiedź gwiazdy "Top Model"

Joanna Krupa urodzi córkę w listopadzie. Będzie to jej pierwsze dziecko. Modelka nie ukrywa, że w końcu udało jej się spełnić największe marzenie. Okazje się, że jej mąż, Douglas Nunes, również od dawna pragnął zostać tatą. Joanna wyznała, że gdy powiedziała ukochanemu o córeczce, ten nie mógł opanować łez szczęścia.

Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce - powiedziała w "Vivie!".

Joanna Krupa wybiera imię dla dziecka

Joanna Krupa wciąż nie podjęła decyzji, jakie imię nada swojej córce. Razem z mężem mają jednak w zanadrzu kilka pomysłów. Ponieważ dziecko będzie wychowywane w Stanach Zjednoczonych, para stawia na angielskie imiona. Najprawdopodobniej będzie ich więcej niż jedno, bo Joannie podobają się dwuczłonowe. Niestety kwestia doboru już zdążyła poróżnić małżonków.

Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać - przyznała modelka.

Zagłosuj

Jakie imiona dla dzieci podobają ci się bardziej:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW