Zamknij

Joanna Krupa zgłosiła córkę do konkursu. Asha-Leigh zostanie twarzą znanej marki? [FOTO]

Maciej Friedrich
14.02.2020 14:18
Joanna Krupa zgłosiła córkę do konkursu. Asha-Leigh zostanie twarzą znanej marki? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa najwyraźniej już teraz dba o przyszłość ukochanej córeczki. Gwiazda "Top Model" zgłosiła małą Ashę-Leigh do konkursu. Dziewczynka może zostać twarzą znanej marki. Fani modelki nie mają wątpliwości, że ma duże szanse.

Joanna Krupa w listopadzie 2019 roku została mamą małej Ashy-Leigh. Gwiazda "Top Model" za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami w ciąży, a po urodzeniu ukochanej córeczki na jej profilu na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć pociechy i jej szczęśliwych rodziców.

Okazuje się, że Krupa nie tylko cieszy się macierzyństwem, ale też poważnie myśli o przyszłości zaledwie kilkumiesięcznej Ashy-Leigh. Jak informuje magazyn "Gala", Joanna zgłosiła córeczkę do międzynarodowego konkursu.

 Joanna Krupa skrytykowana przez fanów. Nowe zdjęcie z córką budzi kontrowersje [FOTO]

Joanna Krupa zgłosiła córkę do konkursu. Asha-Leigh twarzą popularnej marki?

"Gala" poinformowała, że Joanna Krupa zdecydowała się zgłosić córkę do międzynarodowego konkursu organizowanego przez Gerber, popularną markę żywności dla dzieci. 10. edycja Gerber Photo Search ma wyłonić dziecko, którego twarz zostanie wykorzystana w reklamach. W ten sposób maluch stałby się ambasadorem marki. Do konkursu można zgłaszać dzieci, które nie skończyły 4 lat i posiadają obywatelstwo USA. Zwycięstwo oznacza też niemałą gratyfikację finansową w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Krupa opublikowała w sieci zdjęcie Ashy-Leigh i zapytała fanów, czy ich zdaniem córka powinna zostać ambasadorką Gerbera. Internauci nie mieli wątpliwości, że Asha-Leigh ma duże szanse.

- Cudowna Asha.

- Zdecydowanie pasuje idealnie

- To taki piękniuszek. Asha jest urocza - czytamy.

 Joanna Krupa pokazała pokoik córki. Asha-Leigh mieszka jak w bajce  

RadioZET.pl/gala.pl/MF