Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Krupa zmieni nazwisko. Zrobi to dla męża

30.07.2018 13:40

Joanna Krupa nie ukrywa, że jej nowy ukochany, Douglas Nunes, kompletnie odmienił jej życie. Para wzięła w Kalifornii potajemny ślub i ma w planach starania o potomstwo. Modelka zdecydowała się także na zmianę nazwiska.

Joanna Krupa zmieni nazwisko. Zrobi to dla męża fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został Douglas Nunes, biznesmen zarządzający firmą produkującą filmy animowane oraz komiksy. Modelka wielokrotnie podkreślała, że przy ukochanym w końcu zaznała szczęścia, którego brakowało jej w poprzednim związku. Krupa była bowiem wcześniej żoną Romaina Zago, właściciela klubu w Miami. Ich małżeństwo miało się rozpaść, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna miał romans z jedną z przyjaciółek Joanny.

Joanna Krupa zmieni nazwisko?

Wszystko jednak wskazuje na to, że teraz gwiazda ułoży sobie życie na dobre. W wywiadzie ogłosiła, że z radością urodzi Douglasowi trójkę dzieci, chociaż w poprzednim związku nie zdecydowała się na macierzyństwo. Uszanowała również chęć zawarcia związku małżeńskiego tylko we dwoje. Ślub odbył się w zupełnej tajemnicy, para nie zaprosiła też żadnych gości. Planuje natomiast urządzić wesele w Polsce.

Podczas swojego pierwszego ślubu Krupa zdecydowała się na pozostanie przy swoim nazwisku. Tym razem jednak zapowiedziała, że traktuje związek z Nunesem tak poważnie, że przyjmie nazwisko męża. Nie zmieni go jednak całkowicie, a jedynie doda człon nazwiska Douglasa do swojego. Modelka mówiła o tym w wywiadzie dla stacji TVN.

– Będę się nazywać Krupa-Nunes. Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon Krupa i dodam jego nazwisko.

Małżonek z pewnością jest bardzo szczęśliwy, że Joanna decyduje się na kroki, na które nie zdecydowała się przez 10 lat trwania poprzedniego związku. Para wygląda na bardzo szczęśliwą i pozostaje życzyć Joannie i Douglasowi szczęścia na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/MF

Oceń