Zamknij

Joanna Krupa zmieni nazwisko. Zrobi to dla męża

Redakcja
30.07.2018 13:40
Joanna Krupa zmieni nazwisko. Zrobi to dla męża
fot. Instagram:@joannakrupa

Joanna Krupa nie ukrywa, że jej nowy ukochany, Douglas Nunes, kompletnie odmienił jej życie. Para wzięła w Kalifornii potajemny ślub i ma w planach starania o potomstwo. Modelka zdecydowała się także na zmianę nazwiska.

Joanna Krupa niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został Douglas Nunes, biznesmen zarządzający firmą produkującą filmy animowane oraz komiksy. Modelka wielokrotnie podkreślała, że przy ukochanym w końcu zaznała szczęścia, którego brakowało jej w poprzednim związku. Krupa była bowiem wcześniej żoną Romaina Zago, właściciela klubu w Miami. Ich małżeństwo miało się rozpaść, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna miał romans z jedną z przyjaciółek Joanny.

Joanna Krupa zmieni nazwisko?

Wszystko jednak wskazuje na to, że teraz gwiazda ułoży sobie życie na dobre. W wywiadzie ogłosiła, że z radością urodzi Douglasowi trójkę dzieci, chociaż w poprzednim związku nie zdecydowała się na macierzyństwo. Uszanowała również chęć zawarcia związku małżeńskiego tylko we dwoje. Ślub odbył się w zupełnej tajemnicy, para nie zaprosiła też żadnych gości. Planuje natomiast urządzić wesele w Polsce.

Podczas swojego pierwszego ślubu Krupa zdecydowała się na pozostanie przy swoim nazwisku. Tym razem jednak zapowiedziała, że traktuje związek z Nunesem tak poważnie, że przyjmie nazwisko męża. Nie zmieni go jednak całkowicie, a jedynie doda człon nazwiska Douglasa do swojego. Modelka mówiła o tym w wywiadzie dla stacji TVN.

– Będę się nazywać Krupa-Nunes. Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon Krupa i dodam jego nazwisko.

Małżonek z pewnością jest bardzo szczęśliwy, że Joanna decyduje się na kroki, na które nie zdecydowała się przez 10 lat trwania poprzedniego związku. Para wygląda na bardzo szczęśliwą i pozostaje życzyć Joannie i Douglasowi szczęścia na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/MF