Zamknij

Joanna Krupa odmieniona. To koniec blond włosów modelki?

Maciej Friedrich
26.09.2019 15:37
Joanna Krupa odmieniona. To koniec blond włosów modelki?
fot. Shutterstock.com

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek i lubiana przez widzów jurorka programu "Top Model". Będąca w zaawansowanej ciąży gwiazda zdecydowała się na poważny krok. Zrezygnowała z charakterystycznego blondu i przefarbowała włosy. Jak teraz wygląda?

Joanna Krupa to jedna z pochodzących z Polski modelek, której udało się podbić branżę na skalę międzynarodową. Na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, udział w światowej sławy pokazach i sesję zdjęciowe dla prestiżowych magazynów. Polscy widzowie darzą popularną "Dżoanę" dużą sympatią jako jurorkę krajowej edycji "Top Model". Prywatnie modelka jest w zaawansowanej ciąży i razem z mężem Douglasem Nunesem oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. Nie zapomina jednak o swoim wyglądzie. Joanna zaskoczyła fanów, decydując się na zmianę koloru włosów.

 Joanna Krupa nago w ciąży. Pokazała odważne zdjęcie

Joanna Krupa zmieniła kolor włosów. Metamorfoza modelki

Jedną z charakterystycznych cech wizerunku Joanny Krupy były blond włosy, których koloru nie zmieniała od lat. Aż do teraz. Na Instagramie modelki pojawiła się relacja, w której Joanna chwali się metamorfozą, jaką przeszła. Od dziś Krupa nie jest już blondynką. Jak sama przyznała, powróciła do naturalnego odcienia swoich włosów, czyli jasnego brązu.

- Dziękuję, Laura. Powróciłam do korzeni - pochwaliła się Krupa, dziękując jednocześnie fryzjerce.

Kto wie, może Joanna postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie w związku ze zbliżającymi się narodzinami dziecka.

Joanna Krupa zmieniła kolor włosów
fot. screen: Instagram
Zagłosuj

Podoba ci się metamorfoza Joanny Krupy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF