Zamknij

Joanna Kulig i Brad Pitt razem na zdjęciu. Aktorka promienieje!

Redakcja
03.12.2018 09:55
Joanna Kulig
fot. Instagram

Joanna Kulig w ramach promocji „Zimnej wojny” bardzo dużo czasu spędza w Stanach Zjednoczonych. Aktorka korzysta z okazji i poznaje światowej sławy gwiazdy. Teraz przyszedł czas na Brada Pitta. Polska gwiazda zrobiła sobie z nim zdjęcie, ale uwagę fanów zwraca przede wszystkim duży ciążowy brzuch aktorki.

Aktorka Joanna Kulig zdecydowanie ma teraz swój czas. Po sukcesie „Zimnej wojny” stała się bardzo znana nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Teraz, w ramach promocji filmu Pawła Pawlikowskiego, gwiazda spędza sporo czasu w Hollywood, gdzie pojawia się na imprezach i galach z największymi światowymi sławami. Na Instagramie chwaliła się już zdjęciami m.in. z Jodie Foster czy Ethanem Hawke'em. Teraz w sieci pojawiła się fotka Kulig z samym Bradem Pittem. Polska aktorka spotkała się z nim na imprezie Amazona, na którą zaproszona została jako  gwiazda serialu „Hanna” (serial ten już niebawem będzie do obejrzenia na platformie filmowej amerykańskiego giganta). Na wydarzeniu tym pojawiło się wiele sław, na przykład Katy Perry, Christina Hendricks, Demi Moore, Heidi Klum czy Kate Hudson.

Joanna Kulig i Brad Pitt: wspólne zdjęcie gwiazd

Fotka Kulig z Pittem przykuła uwagę polskich widzów.

EN_01351742_0001
fot. Joanna Kulig i Brad Pitt

To świetne zdjęcie, na którym Joanna jest wyraźnie oczarowana amerykańskim gwiazdorem, jednak zdaniem wielu fanów Pitta przyćmiły... pokaźne piersi i duży już ciążowy brzuch polskiej gwiazdy, które wyraźnie zarysowują się pod czarną, obcisłą sukienką. Pojawiły się nawet komentarze, że aktorka powinna zainwestować w dobrego stylistę i specjalistę od mimiki. Jednak takie zdjęcia pokazują, że Kulig jest otwarta, spontaniczna i bezpretensjonalna, a za to właśnie widzowie ją kochają.

Joanna Kulig jest już w zaawansowanej ciąży, a poród, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, odbyć się ma jeszcze w tym roku. O tym, że ona i jej partner spodziewają się dziecka, aktorka poinformowała pod koniec września na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, którego była gościem specjalnym.

Zobacz także

RadioZET.pl/SA